Обновено
WAOUY Тастатура Слајд Хардвер 14 Инчен Дното Планината Целосна Екстензија Топката Имајќи Фиока Слајд Под Биро Платформа Полица Фиока Ролери Поправи Висина Прилагодл?

WAOUY Тастатура Слајд Хардвер 14 Инчен Дното Планината Целосна Екстензија Топката Имајќи Фиока Слајд Под Биро

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 531.12

Тип : 2 парчиња (1pair) 350mm14inch црна целосна екстензија телескопски метал топката имајќи прилагодливи тастатурата суспензија песна железница.Разни Апликации : Телескопски слајдови се погодни за домови, канцеларии, студии, студентски домови.Виси инсталација, се користи за да се отстрани тастатура, фиоки и полици, кујната кабинети.Високо квалитетен материјал : стриктна структура, дебела дебела материјал, направен од силна 1.2 mm/0.50 инчен ладно валани челик со црна прав обложени заврши кој е помоќен од обичните слајдови.Тивко Дизајн : Опремени со топката лежишта и челик перници за да се обезбеди непречено преминување на слајдовите, да се намали бучавата и да се постигне тивка перформанси.Во прилог, 6 прилагодливи дупка височини за да се задоволат висина барањата на различни луѓе.Лесен за инсталација : инсталирање на слајдови трае само неколку минути.Максимален капацитет : до 20 кг.Пакетот вклучува : монтажа голема заграда X 4, мали завртки X 4, шрафцигер * 1. Производ : Тастатура Поддршка Фиока Slide Material : Ладно Валани Steel Color : Black Installation Метод : Виси Installation Product Димензии : Ширина 35mm/1.4 Inches Pull Од Вкупната Должина : 570mm Professional Апликации : Погоден за сите видови на тастатурата фиоки, кабинети, ковчегот, гардероби, контејнери ,може да се примени за вашата канцеларија биро, кабинет, оков за мебел , кујна фиока, тастатура фиока,алатки организатор додатоци,салон фиока песни , продавница тела и повеќе usages Package Содржина : 2 X Тастатура Слајдови.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Внатре Големина : 28 14mm x / 1.1" x 0.55"(L*H); Внатрешна Височина(на една страна) : 6mm / 0.24".Род Ширина : 2,5 mm / 0.1"; Род

Еден Сет (2 PC) 28" 225lb Екстра Тешки Целосна Екстензија Топката Имајќи Фиока Слајд 225lb на оптоварување, ANSI Ко

Лесно да се размонтираат, внатрешниот железнички може да се отстрани со еден клик.Димензии на производо

100 lb.class фиока слајд.Карактеристики меказатворете модул со Сила Управување со Технологија.Unhanded дизајн с�

Дизајниран за поддршка до 100 фунти на тежината Месеци на страната на фиока Обезбедува лесен пристап до ф

Сосема нов и висок квалитет на фиока слајдови со 4in, 6in и 8in должина за избори.Целосна екстензија фиока сл�

Монтажа Заградата за KV8400 серија 23 / 4" прилагодување, Брзо се вклопуваат дизајн, 39 / 16" вкупна должина.Се пр

Слајд железнички е издржлив и го спречува фиока од паѓање.Поле на примена : погоден за сите видови на фио

Со двојно sprinq дизајн, влечење рамнотежа е избалансиран по товарот, и непречено амортизацијата ефект е с�

Стрелата Кранови.Кранови и Festoon Опрема.Материјал Ракување.ВООЧИ ГОЛЕМИНАТА И / КРИК / МЕСТЕЊЕ.Стрелата К�

Тип : Кабинет Хардвер Фиока Слајдови.Крај : Цинк Позлатен.Серија : ТАНДЕМ.Четири димензионални прилагод�

Внатре Големина : 32 x 12.5 mm / 1.26" x 0.49"(L*H); Внатрешна Височина(на една страна) : 5mm / 0.2".Род Ширина : 2.3 mm / 0.09"; Р

Спречување на фиока од излегување на патеката ◆ На три точки за одредување на принципот е усвоен за да с

★ На фиока слајд има долг животен век : Направен од високогустина, со висока цврстина челик, дебелината �

Нерѓосувачки Челик Фиока Слајдови : YENUO слајд железнички отворање и затворање на тест 100,000 пати.кој е изд

【Висок квалитет, долг животен век】Направен од дебела челик, висока густина, голема јакост, товарот кап�

Метал Со Интегриран Dimmable Led Сребро Модерна Современа.Едно парче на torchiere.Карактеристики dimmable LED светло.И�

☞ Трајни,Не ' Рѓа, и Има Подобро го исклучите Ефект! ☞ Направени од Ладно Валани Челик, Лизгачки е Мазна и

Име на производ : Метал Рака Тока; Внатре Големина : 32 x 19mm / 1.26" x 0.75"(L*H).Род Ширина : 3мм / 0.12"; Род Дебелина :

5 парови на 24 инчен мека блиску целосна екстензија фиока шини, вклучувајќи ги шрафовите за монтирање.Но,

Три пати лизгачки фиока : прво, да се повлече фиока од средниот канал; надворешниот каналот продолжува, в

18 Инчи,10 пара и завртки вклучени 1.77" во ширина.0.5" во дебелина.100 LB капацитет.Целосна екстензија.Направени

◆ Тешки : максималниот капацитет може да се постигне 264lbs / пар.Користење на висок квалитет ладно валани �

Мерење : 12inch во должина.53mm во ширина.19mm во дебелина.250 LB капацитет.Целосна екстензија.Answer : ___________________________

Тип : 2 парчиња 353mm / 14inch црна Целосна Екстензија Телескопски Метал Топката Имајќи Тастатура Прилагодлив�

Scroll