Обновено
НЕ МИЛЕНИЧИЊА Куче Вест Подигнат со Отстранлив Закрпи и Рефлексивни на Вратите. Доаѓа со 2 НЕ МИЛЕНИЧЕ Рефлексивни Отстранлив Закрпи. Ве Молиме Мерка Кучиња Дебели?

НЕ МИЛЕНИЧИЊА Куче Вест Подигнат со Отстранлив Закрпи и Рефлексивни на Вратите. Доаѓа со 2 НЕ МИЛЕНИЧЕ Рефлексивни

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 623.76

2 Слободен Пренослив Рефлексивни Закрпи еден за секоја страна од Темперамент.Д - прстен на врвот, го прави лесно да ги приложите вашите поводник. 2 Прилагодливи Ремени за премиум & обичај се вклопуваат.Лесни & Дише материјал со Рефлексивни Ивица на секоја страна.Страна брзо ослободување тока, го прави лесно да се стави на и полетување.Ова се подигнат доаѓа со рефлексивни отстранлив закрпи на секоја страна на искористување.Целиот градите рака е одраз и на harnesses целиот трим е одраз на вашето куче е безбедноста.Дршката на врвот дава управувачот дополнителна контрола во сите ситуации.Тој е дизајниран со трајни 2 инчен најлон.На долната е направен од neoprene која додава арматура и чувари против гребнатинки како и неколку материјали не.Нерѓосувачки челик издувам должност Д-прстен се наоѓа на врвот на темперамент за лесен пристап до вашиот поводник.Целиот подигнат е двојно stitched да додадете сила за сите активности.Две прилагодливи ремени за да се осигура обичај се вклопуваат специјално за вашето куче.2" инчен лесно брзо ослободување тока го прави овој искористување на најлесен подигнат да се стави на и полетување.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ИЗДРЖЛИВИ : Ова трајни куче поводник е дизајниран да трае долго.Најлон материјал со висока густина webbing �

Големина : L Градите Дебелина 18"25", Поводник должина : 59" (150cm).Која големина е погоден за повеќето мали сре�

1.Лесно да се носат и полетување 2.Модерен и симпатична, многу погодна за домашни миленици 3.Функција : Спр

XLarge, се вклопува 36 инчи да се 47 инчи дебелина.Издржливи Портокал Neoprene Најлон 4 Дпрстени, 1 Рачка, 2 Токи...

Основни подигнат стил како "се Подигнат Еден".Шарени украси и цврсти schemed.Прилагодливи градите појас со �

Ги исполнуваат сите што ви треба,вие не треба да се купи други домашни миленичиња резерви.Рефлексивни Д�

Се чувствува многу мека, мазна, комфорни и издржливи, да ги задржи вашето домашно милениче удобно во тек�

【Безбедност дизајн】На двострано webbing на куче подигнат поводник поставите усвојува рефлексивни дизајн

Внатрешниот слој на куче подигнат композитни мрежа е дише и мека.Куче подигнат со симпатична лак вратов

[Идеален за Радосна Миленици] : Премиум материјали и засилен крои обезбеди работни куче вест harnesses со вис

ДТ Пакет DT Забава Подигнат со Градите Поддршка, МОРНАРИЦА ПЕЧАТ КУЧЕ Печ, Црно, со Жолта Трим, XLarge (34"47").Neo

1 x Куче Јака со Snap Тока.Задржи се Справи и Логото на грбот, и излизгајте го вашиот куче главата преку врат

Ве молиме мерка на вашето домашно милениче и се однесуваат на нашиот препорачува големина пред да нарач

D&T Пакет Еден DT Забава Работи Темперамент, МЕДИЦИНСКА ПОМОШ КУЧЕ, Црна w / Рефлексивни, XLarge (34" 47") + Еден 6 FT

[Безбедност и удобност] : Удобно ткаенина, без оштетување на кожата, без губење на влечење, вест дизајн, а�

Декан и Тајлер ПакетЕден DT Универзална Темперамент, Дијабетична Куче, Црна, Мала Дебелина : 23" на 28" + Една

ДТ Пакет DT Забава Подигнат w Градите Поддршка, ЗАПЛЕНА ПОДДРШКА КУЧЕ Печ, Црна w Жолта Трим, Мали (22"27") + По

【 Се спречи Повлекување и Задави 】На Demigreat куче темперамент има три метал влечење јаже јамки, кое се нао

2 Слободен Пренослив Рефлексивни Закрпи еден за секоја страна од Темперамент.Д прстен на врвот, го прав�

Лесно да се Носат и Прилагодливи се Подигнат.домашно милениче се подигнат е совршен за прошетки на цела�

Одење, трчање, планинарење.Светлотежина.Сите временски услови, мултицел.Издржливи и долготрајни меѓусе

ДТ ПакетDT Забава Подигнат со Градите Поддршка, БЕЗБЕДНОСТ КУЧЕ Печ, Црна со Рефлексивни, Мали (22 до 27").Neopr

За да се прошири на вратот ремени, се повлече на вратот прилагодувач далеку од логото, со што поблиску до

Поводник, вклучувајќи И во нејзината боја натпревар го прави тоа sylish.ПРИЛАГОДЛИВИ Постојат 2 прилагодл

Удобно се вклопуваат,подобра контрола : Мека дише harnesses донесување на вашите миленици одлична одење или

Ова се подигнат карактеристики на еколошки материјали и прецизната изработка.Тоа е многу удобен за куч�

Нашата мека мрежа harnesses се удобно направена за да се лизга во текот на кучето главата и да го прикачите с�

По правилно позиционирање на кучето се подигнат на вашето куче на телото, се држи на лепенка и тока сите

/ Тока ремени на двете страни.Тоа треба да биде сит, но лабава доволно за вас да одговара на два прста удо

Scroll