Обновено
Сива Полиестер Сенка 10x10x12 (Spider) - Possini Евра Дизајн

Сива Полиестер Сенка 10x10x12 (Spider) - Possini Евра Дизајн

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1919.76

12" висок x 10" во склопот на врвот x 10" низ дното.Хром финиш spider фитинг, харфа, топка и круг finial.Сопствени-направи-да-цел светилка сенка од Possini Евра Дизајн.Сива текстура полиестер материјал.Точната големина на харфа и finial се вклучени бесплатно со оваа нијанса. 12" висок x 10" во склопот на врвот x 10" низ дното.Хром финиш spider фитинг, харфа, топка и круг finial.Сопствени-направи-да-цел светилка сенка од Possini Евра Дизајн.Сива текстура полиестер материјал.Точната големина на харфа и finial се вклучени бесплатно со оваа нијанса.Модерниот стил светилка сенка со пајакот фитинг и тапан форма.Идеален за табела светилки во спалната соба или дневна соба.Додадете дизајнер допре до секоја соба со овој тапан светилка сенка.Оваа сива полиестер светилка сенка е направен-да-цел и е на рака составени од нашите занаетчии во Калифорнија.Таа има убава текстура, само трим врвот и на дното, и hardback стил на лагер.Пајакот фитинг е во хром, и сенка доаѓа со појавување на хром финиш finial.Точната големина на харфа е вклучено бесплатно со овој shade.By Possini Евра Дизајн.Со својот софистициран, чист дизајн, оваа сива текстура полиестер цилиндар тапан светилка сенка ќе бидете елегантна маска за современа светилка.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Камп Woodland колекција од Рајли Blake Дизајни.Дизајниран од страна на Natàlia Хуан Abelló 5" Сложувач (Шарм Pack) вклуч

Производот не е лесно да се талог и stratify.Добар филм формирање перформанси, без прав надвор, и бојата на ф�

Производ Димензија : 4.0"L X 0.5"W X 36.75"Х Земја На Потекло : Сад.Број На Модел : Re436 Објектот Тежина : 0.80 lb.Omniedgeјас

НА ВИЛИЦАТАНА НЕКОЈ НАЧИН ДА СЕ НАУЧИ!Биланс на моревидов и да научат да бројат со Бебе Ајкула!Врз основ�

Изработен од Екстра трајни Оксфорд ткаенина.Одговара на сите стандардни автомобили, и SUV backseats.Отворите

3.7 V 2000m Ah Liion Replacemen Батеријата 99cm USB Кабел.Тоа погоден за PS4 Безжичен Контролер.Форма Боја : Сива Материјал

Големина : 25 cm.Добавувачот Нема : 22502525 CM.АБЕЛ : 7440020; EC No : 2311114; MDL No : MFCD00011137 Solid; Молекуларна Формула : Ni; MW : 58.6

Простор за Заштеда на енергија : Оваа магнетен алатки носителот ги зачувува вашите контра и фиока прост�

Рачно Изработени Накит, Pendant Големина : Прибл 36 x 36 mm, Фото : 25mm (1") дијаметар Синџир Должина : околу 31.5 инчен

Можете да му се стави директно во вашиот ранец и се тоа да патуваат / Кампот / Танц / утрински вежби и т�

Лесно Да се Инсталира Завртка во куки за бесење отворено string светлина и растенија, лесно да го инсталир�

Исклучителна телото уметност, која може да се носи во местото на накит.Славна личност, инспириран.Доста�

Големина : 53mm, 72mm, 83mm, 100mm.Нерѓосувачки челик за чувствувате сила, одличен ' рѓа и.Брзи врски со силна проле

Тип : фрижидер Зглоб.Материјал : Цинк легура.Боја : Сребро.Фрижидер Зглоб Замрзнувач Автоматско Ролетни �

[Точни и Безбедни] Наменета за точноста, Прилагодлив Хартија Водич за повторувачки намалувања.2 инчен (L

100% Полиестер.Направена на нашите трајни 100% полиестер школка, ова Ascender Softshell Јакна е совршен дели парче и

Направени од woollen влакна.Мека,пријатна,удобно се вклопуваат.Моден Лет придружник стил,со шапка.Лажни по�

Scroll