Обновено
AmScope - 8 во. Пластични Обложени Совет Колеџ Форцепс - Мулти-Пакет - 10 компјутери

AmScope - 8 во. Пластични Обложени Совет Колеџ Форцепс - Мулти-Пакет - 10 компјутери

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 314.40

Serrated окното за безбедно ракување, рачно изработени за совршен баланс.Идеален за виткање, одвојување и отстранување на мали објекти.Нерѓосувачки челик заврши обезбедува одлична отпорност на корозија.Пластични обложени совети обезбеди хемиска отпорност.Сигурно не се лизга зафат за не-нула делови retrieval.Am Scope 8 во.Пластични Обложени Совет Колеџ Forceps General цел, идеален за употреба во лаборатории и училишта.Изработени од нерѓосувачки челик, овие форцепс се идеални за виткање, одвојување и отстранување на мали објекти.Пластичната фолија на долги, директно форцепс поени обезбедува хемиска отпорност, безбедна не се лизга зафат за не-нула делови retrieval.Карактеристики : Нерѓосувачки челик заврши обезбедува одлична отпорност на resistance Serrated окното за безбедна handling Ideal за виткање, одвојување и отстранување на мали items Plastic обложени совети обезбеди хемиска resistance Secure не се лизга зафат за не-нула делови retrieval Handcrafted за совршен balance Specifications : Совет Стил : Пластични Coated Length : 8 во. - 200mm Material : Нерѓосувачки Челик, Пластични Обложена.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Уред : Со калено стакло филм одговара за Canon EOS 100 D Бунтовнички SL1 Power Shot G1 X Mark II дигитална камера совршено.

Големина е од 8" W x 3" Ж ќе се направат сопствени боја decals.Сите наши decals се направени во САД.Брза испорака.И

Облик : се Тркалаат; Материјал : Силикон ; Одделение : Храна; Durometer : 50 A; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 3 / 8";

Големина : 34" x 24".Боја : Мат Црна Боја.Висок Квалитет Умре Сече Oracal Винил.Направен Во САД.Целосна Пишани И

До 16 мрежа камери може да бидат поврзани.HDMI Видео излез во до 4 K (3840 x 2160) резолуција.Поддршка Live View, Склади

Карактеристики : 1.Три стилови се исто така предвидени за вас за да изберете од.Погоден за лабораторија н

Маснотии Пиштол : Направен од висок квалитет на челик, издржливи и сигурни.Рака Маснотии Пиштол : дизајн

Резултат 1992 Бејзбол колекционерски сет Фабрички запечатени.Фабрички запечатени.C Вини Castilla, РК Мани Ramive

Целосно навој род.Направени од 188 нерѓосувачки челик за отпорност на корозија.Ова целосно навој род е на

* Едноставен стил изгледа целосно на дизајн Лесно да се направи забава и да се носат Со голем број на нак

Мерки 2 инчи.Направени од polyresin, рачно насликана 6инчен 18k злато позлатен синџир и конекторот во прилог 3 D

★Удобност : Покриени со пена полнење, можете да седат на тоа за долго време.Широк седиште, исто така може

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Смеса.Рака Мие Само.Памук.Дизај

【Керамички Глазура Слој и Негативни Јони Технологија】 На фен четка со керамички глазура слој може да г

S618202 RS Храна Одделение од Нерѓосувачки Челик Печат Топката Bearing S618202 RS Храна Одделение од Нерѓосувачки Ч

Тоа е исто така добра за продолжен, високострес игри сесии и ви овозможува да игра за подолго во долгиот

Божиќ Дрво Складирање Кеса Димензии 64" x 15" x 30".Доволно големи за да се одржи на 9 нога расклопуваат Вештач

Тип : 1 / 2" Женски x 1 / 2" Женски навој, во близина 1" должина (точната 27mm), 2 парчиња.Направени на 304 нерѓосувач

Компатибилен со дополнителни уреди : 3 Меморија : RAM меморија 2 G ROM 32 G.Но, две воланот контролори треба да п

●Нашата стапчиња за јадење носителот машина за миење садови кошница е издржлив и одговара на повеќето d

* Висококвалитетни материјали : Направен од висококвалитет метал јаглероден челик, водоотпорен боја, не

Дајте му на вашиот switch дека издвоите се погледне!Компатибилен само за НОВА Машина Nintendo Switch конзола и contro

Максимален Напон : 250 V.Максимална Струја : 5 A.Висина : 0.43 во / 11mm.Создаден дијаметар : 0.19 во / 5мм.Надворешнио

Стил : Ранец.Потекло : CN(Потекло).Главните Материјали : Најлон.Затворање Тип : патент.Возраст Опсег : Пород

Гарантира Автентичен од Logo Art дизајнер линија.Метал : 925 Sterling Silver (со Родиум Позлата).Накит Кутија.Оваа пр

100% Памук.Направен во Јужна Кореја и Увезени.Двојно обложени светлинатежина памук лицето маска со филте

Компатибилен Со : Дизајн за Samsung Галакси A21 Не одговара за Samsung Галакси A21 S.Шок Апсорпција TPU Браник Перниц

Scroll