Обновено
65ft 20Meter/1Pack Рамен МИЛЕНИЧЕ Ракави Тесни Плетенка Проширување со Кабел Жица Sleeving за Жици Кабелот Заштитник (3мм 1/8, Сребрена Сив)

65ft 20Meter/1Pack Рамен МИЛЕНИЧЕ Ракави Тесни Плетенка Проширување со Кабел Жица Sleeving за Жици Кабелот Заштитник

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 262.80

Вклучуваат 65ft Кабел Ракави.Три мрежа ткаење на шифрирање тип.Материјал : Полиетилен терефталат(pet).Температура : –60 C~+125. Точка на топење : 230 C±5 C.Пламен retardant одделение : UL94-V0. 3мм Рамен Дијаметар, Одговараат за Кабел со Дијаметар од 1mm да 3мм 4mm Рамен Дијаметар, Одговараат за Кабел со Дијаметар од 3мм до 5мм 6mm Рамен Дијаметар, Одговараат за Кабловска Пречник од 6mm да 8мм 8мм Рамен Дијаметар, Одговараат за Кабел со Дијаметар од 8мм да 10мм 10мм Рамен Дијаметар, Одговараат за Кабел со Дијаметар од 10мм да 12mm 12mm Рамен Дијаметар, Одговараат за Кабел со Дијаметар од 12mm да 14mm 16mm Рамен Дијаметар, Одговараат за Кабел со Дијаметар од 16mm да 18mm.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Внатрешен Дијаметар е 3,5 мм (се користи за 8 AWG кабел).Обезбедува вирус помош за кабел.Погоден за цврста ил

【Флексибилни и Bendable】 Флексибилна и bendable спирала кабел заврши е погодно да се користи во многу различни

Се држат настрана од хаос.Чувајте ги вашите работа простор уреден.Економичен и лесно да се инсталира.До�

Withstands 257 F (125С) Директна / 455 F (235С) Средна Топлина.FORTLUFT Флексибилен Кабел Ракав Проширување со Плетенка Sle

Внатре Дијаметар : 1 / 4" Инчен Должина : 10 Ft Боја : Црна Материјал : Полиестер Отпорни На Абразија.Температу

【Апаратот】 На плетенка кабел sleeving површина е мазна, сјај е светла, се применува во компјутерски моќ лин

1 Текстурата на Материјалот : жица покрие со патент е направен од удобно еластична ткаенина.Кабел за упр�

【Функција】 Спирала заврши за кабли може да игра многу улога во вашиот живот : полнење кабел организато�

★Заштита на жици од нечистотија, абразија, tangles и јазли ★Прекрасен дизајн да им даде на вашиот кабелски

[Погодност] флексибилен материјал овозможува да се направи должина себе, и исто така можете да го намали

[Материјал] Тој е направен од 100% сосема нов и висок квалитет на материјалите [Заштитата на животната сре�

5 см во должина Боја : црна, розова, сина, зелена Напомена : Оваа податоци линија заштитник може само ефика

Овој Пакет Содржи : сет од 4, секоја од 19 20" долг кабел за управување со ракави, заедно со 15 метри кабел рак

Scroll