Обновено
Liyic 4in.Плоштад 16 Пакет Чувствува Лизгачи за цврсти Површини-Чувствував Мебел Лизгачи - Тешки Лизгачи - Обновливи Тврдо Кат Лизгачи -Мебел Движат Лизгачи-Троседот Лиз

Liyic 4in.Плоштад 16 Пакет Чувствува Лизгачи за цврсти Површини-Чувствував Мебел Лизгачи - Тешки Лизгачи - Обновливи

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 197.52

Дали redecorating, чистење, организирање или движење, едноставно место на лизгачите под објект и се движи без каква било дополнителна помош или за уплаќање двигатели да го направи тоа за вас.Liyic Мебел глајд модели би биле среќно плови низ тешко кат со минимален напор СО СЕБЕ додека се обидувате да дознаам најдобра позиција за вашата мебел-да, тоа не е само вас кои сака да ги преуредите мебелот, на секои неколку месеци. ✔ ЗАШТИТА НА ДРВЕНИ ПОДНИ - Liyic мебел чувствува лизгачи ќе се спречи нула се движат во текот на тешки мебел на дрвени подот.СОДРЖИ : 16-pack 4in.Црни не-стап ЕВА gripper рампа мора да се соочи нагоре, а потоа едноставно им помогнам или повлечете на објектот кој треба да биде преместена.Се направи се движат мебел најлесниот дел од вашиот потег или реконструирам со Liyic обновливи Мебел двигатели.Liyic мебел лизгачот прави дома исчисти и мебел преуредување милион пати полесно!Исто така, кога ќе се ре-декорирате вашиот дом или се пресели во нова куќа,треба Liyic Мебел Лизгачот!.Liyic мебел лизгачот може да се сместат трајно под мебел нозе кои често се пресели во собата за заштита на подот.Liyic чувствува лизгачот карактеристики висока густина се чувствува и трајни ЕВА пена што сигурно костец мебел за долго-траен задржете.Liyic едрилици се направи на работа лекување, голема заштеда на вашиот грб.Едноставно стави ги под големи и тешки предмети и тие ќе ви помогне брзо и лесно да ги преместите вашите објекти низ дрвени подот!Направени од издржлив гума пена, овие мебел лизгачи се обезбеди соодветна тежина дистрибуција и сигурна контрола, што го прави лесно да се движат мебел во вашиот нов дом!.Liyic Мебел лизгачи исто така се заштити вашиот хард подот и мебел од штета за движење и секојдневниот use.Со овие мебел лизгачи, вие не мора да се грижите за пренос на големи предмети низ тешко подот.Liyic користи врвни истражувања и развој, индустриско инженерство и дизајн, и невиден заложба за квалитет да испорача квалитет на потрошувачки производи за вашиот прекрасен дом.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Зачувај Површини од Секојдневна Употреба Заштита на вашите површини од триење и бучава на движење на м�

Лесно лифтови мебел, без повреда на грбот.Компактни димензии, лесен за чување, простор за заштеда на ене�

Користи за движење на тешки мебел над carpeted области 31 / 2 во.круг лизгачи.Обновливи дизајн.Издржливи беж п�

Второ, Стави го лизгачот на ногата дното, и притиснете цврсто.Спецификации : Име на Производ : PTFE Мебел Slid

Способен за кревање и носење 150 KG / 330 Lbs.Лесно лифтови мебел, без повреда на грбот.Се користи за софи, bookcases

Способен за кревање и носење 150 KG / 330 Lbs.Лесно лифтови мебел, без повреда на грбот.Се користи за софи, bookcases

ЗАМЕНА на ЛИЗГАЧОТ КАПИ ЗА GORILLAGLIDE МОДЕЛ CB323 – Овие лизгачот капа внесува одговара Slipstick Gorilla Glides CB323 11 / 4 И

Способен за кревање и носење 150 KG / 330 Lbs.Лесно лифтови мебел, без повреда на грбот.Се користи за софи, bookcases

Super Sliders Бар Лизгачи се идеални за лесно & брзо да се движат мебел низ carpeted површини.Нашата Само Стап Лизг�

Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Компактни димензии, лесен за чување, простор за заштеда н�

"Плута подлога самолепливи, со дијаметар од 28 mm, 9 парчиња.Плута може да биде лесно намалување на големин�

САМОПОДМАЧКУВАЊЕ НАЈЛОН го Прави лесен за децата да се движат столици, додека sparing вашиот подови (и ушит

Материјал : Задебелена јаглероден челик, A3 железо база, задебелена отстранлив против пролизгување мат, �

МАТЕРИЈАЛ : Мебел автостап лизгачи глајд модели се направени од PTFE, долговечност, и издржливост.НАМАЛУВ�

Способен за кревање и носење 150 KG / 330 Lbs.Лесно лифтови мебел, без повреда на грбот.Се користи за софи, bookcases

Се движат Мебел без Напор За дрво, ламинатни, плочки, и инженерните штица површини.Функција трајни чувс�

Scroll