Обновено
Палта Капчиња 6-Вез Влакно Коса, Средна, Сина, 24-Пакет

Палта Капчиња 6-Вез Влакно Коса, Средна, Сина, 24-Пакет

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 299.28

Овој брилијантен шест влакно делив темата е направен од mercerized долго главен памучни влакна и е совршен за сите ваши игла уметност проекти.Пакетот Висина на Производот е 5.8 инчи.Пакетот Должина на Производот е 0.3 инчи.Пакетот Ширина на Производот е 0.3 " В ПАЛТА&КЛАРК-Шест Вез Влакно Конец.Овој брилијантен шест влакно делив темата е направен од mercerized долго главен памучни влакна и е совршен за сите ваши игла уметност проекти.Овој пакет содржи дваесет и четири 8.75 yd skeins.Увезени.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Занает Резерви.DMCШестВез Влакно Памук.Брилијантен, шествлакно конец направени од двојно mercerized, главен д

Издржливи, Водоотпорен, Висока Цврстина.ДЕБЕЛИ, ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН ВЛАКНО Поради својата дебелина и издр�

Бренд : Gutermann.Количина : по пакет од 5 Боја : Сончево.Состав : 100% Памук.Инструкции за перење : Перат во 95 степ

Совршен за пријателство нараквици, string уметност, DIY проекти, занаети подароци, Го користи е бескрајна на�

Highend спецификации секој конец е 10.Тоа не само што ја подобрува децата практична способност, но, исто така

Чувајте ги вашите теми / floss / предиво организирани.Заштедува време и напор.Големина : Прибл...

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

Мулти позиции конец картичка може да се одржи до повеќе забен конец, и да ја задржите вашите теми во ред.�

База 24 / 7 Поддршка на Корисниците Гарантира : Сите дизајн и дегустација е направена во Франција.На повис�

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

Цената вклучува 12Пакет на DMC Боја Варијации Шест Вез Влакно Конец 8.7 Дворови Моне Градина 4174030 (UPC : 077540101214

【Везови Конец Алатки за Полнење】 лесно Можете да започнете со вашиот проект со обезбедени крстот бод �

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

Виножито боја на везови темата е совршен за пријателство нараквици,Уметности и занаети, крстот бод, стр�

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

Бренд : DMC.Количина : по skein.Боја : 310 Состав : 100% Памук.Инструкции за перење : Перат на 60 степени.Информации �

Ќе трошат помалку време да се средиме вашата тема и на везови.изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН висока јачина �

Тип на производ : ДОМА.Пакет должина : 16.51 cm.Пакет ширина : 4.572 cm.Пакет висина : 2.032 cm.ПАЛТА lustroнијанси, кои с�

ДИМЕНЗИЈА : Секој skein е 7.68 метри во должина од 100% памук и Colourfast тема.ПОВОД : Специјално избрани за крстот б

Белешка за бои 50 / 100 / 150pcs : Постојат 50, 100, 150 различни бои 200pcs : Таму ќе биде 150 различни бои, а останатите 50 �

Погоден за крстот бод почетници и пријателство нараквици креаторите на Известување : Крај на боја може �

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

Дванаесет skeins на брилијантен, шествлакно конец.Направени од двојно mercerized, главен долг 100% памук влакна...

Помогне на вашите деца, пријатели, мајки, баби, соученици, соседи или почетници да се запознаат со предно

Ужива вез процес, добар подарок за везови ученици, почетници, пријатели, колеги и љубители.Вез тема се на

Scroll