Обновено
Ноктите Фен Светилка, Професионални Гел лак на Ноктите Лекување Светилка Машина за Маникир, Педикир, Дома и Салон, 24w

Ноктите Фен Светилка, Професионални Гел лак на Ноктите Лекување Светилка Машина за Маникир, Педикир, Дома и

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 237.36

ПРОФЕСИОНАЛНИ ВРЕМЕ КОНТРОЛА : 2 изборен 30-втор/60-вториот претходно тајмери, кои се погодни за вас за контрола на времето, точно да се сфати обработка време на ноктите уметност, и да се подобри ефект на ноктите уметност.Пакет листа : 1 x Помине Светилка 1 x USB Кабел Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Ноктите Фен Материјал : АБС Боја : Бела Мерењето : 30 години, 60-тите бранова Должина : 365+405mm Светилка Количина : 12 Моќ : 24 W Напон : 100-240 V 50-60 Hz Големина : Прибл.SAFE МАТЕРИЈАЛ : ноктите сушење светилка е направен од висок квалитет на АБС материјал, тоа е светлина и издржливи, тоа може да се премести лесно, тоа е многу погодна и за домашна употреба и услуги на клиентите.

Повеќе детали

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Nail Dryer
Material:
ABS
Color:
White
Timing:
30s, 60s
Wavelength:
365+405mm
Lamp Quantity:
12
Power:
24W
Voltage:
100-240V 50-60Hz
Size:
Approx. 17.5 * 16 * 8cm / 6.9 * 6.3 * 3.1inch
Weight:
Approx. 320g / 11.3oz
Features:
Made of high quality ABS material, lightweight and durable to use. Simulate sunlight, double light source, no black hand. The bottom is provided with heat dissipation holes to ensure proper operation of the machine. 24W Power, can quickly dry different gel polish. 2 optional preset timers of 30s/60s , convenient to use. :

Слични производи во категоријата

Не користите хард чистење алатки за чистење на производот, така што нема да гребење на површината на про

7 in Item тежина : 345g / 12.Независна сензори, како што се јаглерод диоксид сензор, прашина ласерски сензор,TVOC

11 I.Plier Синџир Носот 4 3 / 4" Синџир носот клешти, мазна вилици со beveled рабови.Нашите "Три Ѕвезда" клешти имаа

Дајте му на вашиот switch дека издвоите се погледне!Компатибилен само за НОВА Машина Nintendo Switch конзола и contro

[Eyelash ]—ви Помогне да се создаде убава и шармантна око шминка, која е погодна за подигање на лична трепки

Изградена на трајни акрилик.Вклучува ѕид монтирање на хардвер.Еднокреветни и двокреветни точење на рас

Големина : 34" x 24".Боја : Мат Црна Боја.Висок Квалитет Умре Сече Oracal Винил.Направен Во САД.Целосна Пишани И

Процесот на производство е попрецизна од обичните цевка фитинзи.Има добри перформанси, нема yellowing, без п

До 16 мрежа камери може да бидат поврзани.HDMI Видео излез во до 4 K (3840 x 2160) резолуција.Поддршка Live View, Склади

Сите нови Концепт М4 Икона на стилот LED ангел око светлата за полнење 4 парчиња RGB мултибоја LED кола напоју

Направен од висок квалитет на дрво и железо материјал, издржлив и сигурен во употреба.Од суштинско знач

Замена помеѓу повеќе случаи е толку лесно како промена во вашата омилена маица!Глава Случај Дизајни Офи

Serrated окното за безбедно ракување, рачно изработени за совршен баланс.Идеален за виткање, одвојување и о

♥ [Лизгадоказ педалата] : Не се лизга педалата за безбедно бебе на патување ♥[Удобност на седиштето] : Ги

Компатибилен со дополнителни уреди : 3 Меморија : RAM меморија 2 G ROM 32 G.Но, две воланот контролори треба да п

Тип : 1 / 2" Женски x 1 / 2" Женски навој, во близина 1" должина (точната 27mm), 2 парчиња.Направени на 304 нерѓосувач

Загарантирана да биде Компатибилен со ОЕМ производ.Сите производи се гарантира да бидат ослободени од

Pendant светлина е идеален за разни места, од farmhouse pendant осветлување за кујни да pendant светла за бањи.Ве молиме

Резултат 1992 Бејзбол колекционерски сет Фабрички запечатени.Фабрички запечатени.C Вини Castilla, РК Мани Ramive

УБYTX20 LБС Замена на Батеријата за 2013 Поларис Турбо LX, IQ 750 КУБИКА моторни санки Фабрика Активира, Одржува

Совршен за рурален свадба или дома табела декорација.Направени од богати со природни burlap, со бело срце о

Мерки 2 инчи.Направени од polyresin, рачно насликана 6инчен 18k злато позлатен синџир и конекторот во прилог 3 D

【Керамички Глазура Слој и Негативни Јони Технологија】 На фен четка со керамички глазура слој може да г

9in (W) Влажни кеси се одличен за носење пелени, валкани салата облека и влажни бански костуми perfect.Печати н

★Удобност : Покриени со пена полнење, можете да седат на тоа за долго време.Широк седиште, исто така може

Венецијанскиот Бронза Целосна Усна Штрајк.Доаѓа со два во еден пакет.Карактеристики на позлатен челик,

Стил : Ранец.Потекло : CN(Потекло).Главните Материјали : Најлон.Затворање Тип : патент.Возраст Опсег : Пород

2x НАНО 98 Wh 14.8 V Микро 3Студ GПланината SMART Батеријата Пакет Core SWX 1 Година Гаранција Core SWX GPMX2 A Супер Компак

Scroll