Обновено
Мали корпата за Ѓубре со Капак Лесна Стрели Украс Етничка Мотив Глави Геометриска Позадина Круг Recycle Bin Притиснете Врвот Куче Доказ Wastebasket за Кујна Бања Спалната со?

Мали корпата за Ѓубре со Капак Лесна Стрели Украс Етничка Мотив Глави Геометриска Позадина Круг Recycle Bin

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1679.76

Ако сте човек кој има извршување на квалитетот на животот и уметничка смисла, тогаш ќе мора да го имаат.На висока нога имитација на дрво жито нозете, може да се зголеми висина од корпата за ѓубре, па вие веќе не треба да се наведнуваат надолу за да го фрли ѓубрето.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Стилски Дизајн Одговара На Било Оркестарот : Ова Дрво Отпад Бин Е Современ И Стилски Прилог На Секој Дом.

Лесно располагање : непречено водење на 3 литри педалата за отпадоци со отстранлив внатрешна корпа.Дали

8 Литри) Висина(14.7") Материјал(PP+ABS).Ѓубре лименки се згодни и убави.Тоа е целокупната круг структура, риги�

Внатре рамка прстен да се одржи кеси за отпадоци.Исто така се идеални за ограничена или тесни простори.3"

Површина е мазна и водоотпорен, многу издржливи и полесно да се чисти.Совет : Поради различни монитори, н

Тоа е многу лесно да се чисти и материјал е еднократно.Тоа е многу важно да се стави корпата за ѓубре во б

Ако сте човек кој има извршување на квалитетот на животот и уметничка смисла, тогаш ќе мора да го имаат.Hi

ОТВОРЕНО ПАТИО корпата за ЃУБРЕ : Карактеристики на декоративни плетенстил на Ова отворено ѓубре се врш

На висока нога имитација на дрво жито нозете, може да се зголеми висина од корпата за ѓубре, па вие веќе н

На Kraftware Бармени Избор Отпад Кошница во Магла Зелена може да се пофали 8четвртиот капацитет.Овој метален

【Удобен Дизајн】 8 Корпата за ѓубре со капак е добро запечатен.Вашите гости ќе бидат изненадени кога ќе

На ногауправувана од не ' рѓосувачки челик корпата за ѓубре со 90° фиксна капак, тивко, бавно паѓање перни

Ако имате некоја шема, ви се допаѓа и сакате да ја прилагодите, можете да контактирате со нас.Секој корпа

На корпата за ѓубре со капак, така што ѓубрето, се содржани и надвор од очите, го спречува мириси од кои п�

Направен во Америка Оваа точка беше направен во сад на Америка.Направени за Тешки го Користите Овој wasteba

Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас директно, ние може да ви помогне да ги реши

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето Поради прирачник за мерење и ин

◆Стилски Домот : Овој Дизајнер Парче е Совршен за Отпад, Како што Ткиво,, Шминка и Други Мали Отпад...

Дизајн на производот : На пластични материјали на ѓубре може да го прави полесни и полесно да се движат.Hi

Scroll