Обновено
ANECO 4 Парчиња Божиќ Чувствува Топката Гарланд Божиќ Чувствува Банер Божиќ Чувствува Топката Пом Пом Garlands за Божиќ Вратата Соба или Затворен Роденден

ANECO 4 Парчиња Божиќ Чувствува Топката Гарланд Божиќ Чувствува Банер Божиќ Чувствува Топката Пом Пом Garlands

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76

Пакет содржина : 4 низи на Божиќ се чувствува топката garlands, вклучувајќи 2 жици на црвена, бела и сива серија, 1 string на црвена и зелена серија, и 1 string на црвени и бели серија; секој string содржи 20 парчиња на филц топчиња, 80 парчиња во вкупниот; доволни количини за да ги красат и додадете атмосфера на вашиот одмор.Големина : сите топки се 1.2 инчи/3 cm во дијаметар и секој стринг е 6.5 нозе/2 м во должина; сите топки може да се премести лесно без деформација.Класичен Божиќ чувствува топката garlands лесно можат да бидат заменети со други Новогодишни украси кои се движат од традиционалните да модерна и може да се спушти слушалката каде што сакате, како што Новогодишни елки, камини, скали, врати, итн.Квалитет на материјалот : Божиќ чувствува топката garlands се направени од црвена, бела, сива, зелена, трева зелена филц топчиња памук и теми; сите топки се цврсти, направени од филц топчиња и навој со памук, кои се лесни и обновливи и не треба string нив со себе.Мулти-функции : нашите производи може да се користат како декорација за Божиќ или дневни дома украси, кои се идеални за изработка на играчки, garlands, рачно изработени подароци, ракотворби и одликувања; тие, исто така може да се користат за декорација на вашето дете спална соба, свадба, градинка, дневна соба, партија, кафуле и сите други palce сакате да ги красат.Спецификација : Материјал : филц, cotton Color : црвена, бела, сива, зелена, трева green Size : почувствува топката е 1.2 инчи/3 cm во diameter Size : должината на секоја памук конец е 6.5 нозе/2 m Felt Топката Количина : 20 топки по парче, 4 парчиња за вкупно 80 balls Package вклучува : 4 x Божиќ чувствува топката garlands.

Повеќе детали

Material:
felt, cotton
Color:
red, white, gray, green, grass green
Size:
felt ball is 1.2 inches/3 cm in diameter
Size:
The length of each cotton thread is 6.5 feet/2 m
Felt Ball Quantity:
20 balls per piece, 4 pieces for a total of 80 balls
Package includes:
4 x Christmas felt ball garlands :

Слични производи во категоријата

УБАВА ВНАТРЕШЕН ИЛИ НАДВОРЕШЕН ДЕКОР ● Божиќ 2019 денот на благодарноста божиќ украси за дома божиќ зана�

Вклучува и 1 металик ѕвезда гарланд во пакет.Сребро реси гарланд мерење 12 метри широчина.Мали, различно �

Секоја знаме ќе биде Персонализирана,ако изберете една порака што ќе се печатат на сите 12 знамиња,ако на

Големина на : 160 гранки / 200 гранки / 280 гранки Совршени за внатре или надвор од вашата домашна овој Божи�

1 Хартија Снегулка Среќни Празници Pennant Банер.Празник Снегулка Банер мерки 14ft.Ова знаме банер има ледена

Испорака датум : 1530 работни дена На боја на компјутерски монитор може да биде малку различен од вистинск

Нашите години дизајн е совршен за reunions, годишнини или родендени.Фолија whirls може да се протегала од 5 инчи

Нашите гарланд мерки 25 ft долго и изградени со флексибилни жица што го прави лесно обликување; Може да се

Пакет : ќе добиете 1 парче дрвени мушка гарланд венец со tassels.Се состои од црвена, зелена, и дрво бои, кој ќ�

НЕ DIY ви се потребни : постојат 30 парчиња на холи и бобинки се чувствува со чувствува лисја и 16 парчиња чу�

Големи 12 знамиња, во секој мерење околу 7inches во најширока ширина и околу 9.Можете да изберете до 4 различн

за да додадете атмосферата на ноќта на Вештерките украси.Тоа е совршен подарок за секој за ноќта на Вешт

5 инчи на најширокиот ширина и околу 7inches долго со 100inches на лента.5 инчи на најширокиот ширина и околу 7inches

▲МАТЕРИЈАЛ : Направена со многу, многу дизајнер квалитет свила зголеми цвет глави и лисја.Бои, кои можат

Нашата убава декоративни венци се рачно изработени и секој украс е рачно изработени со внимание, тоа е м

Исклучителна Божиќ гарланд : ќе добиете 3 насоки на црно бела сива пом пом garlands, и постојат 32 парчиња на т�

ПРАЗНИК ДЕКОРАЦИЈА : дрвени гарланд монистра добро се вклопува во farmhouse оркестарот, бохемски стил, миним

Големина : 55cm.Материјали : Свила крпа + ратан прстен.Сите овие ставки се многу симулирани и дојде на живот

Scroll