Обновено
Нерѓосувачки Челик Термо 500ml/17oz Вакуум Изолирани Шише со Првенство за Топла и Ладна Пијат Вода Колба

Нерѓосувачки Челик Термо 500ml/17oz Вакуум Изолирани Шише со Првенство за Топла и Ладна Пијат Вода Колба

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 527.76

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик,храна одделение pp, стп кожа.Капацитет : 17 унци / 500 ml; Димензии : Должина-10.2 инчи,со Дијаметар-2.6 инчи.Вакуум Изолација Технологија : не ' Рѓосувачки челик вода во шишиња се користи вакуум изолација на технологија за да се задржи водата содржина на ладно и топло, за неколку часа.Вистинска Кожа Покрие Заврши:На персоналните дизајн на кожа надворешен слој и висок квалитет на печатење направи вашиот термос уникатен; тоа исто така го спречува шише од тоа да биде изгребани.Апликации : не ' рѓосувачки челик шише за вода дизајниран со уникатни модели, добар подарок за деца или возрасни, на јубилеи, ноќта на Вештерките, децата ден, празниците, Божиќ, денот на Благодарноста, итн.Спецификации : Капацитет : 17 оз, 500 ml Димензии : Висина 26cm / 10.2" × База Дијаметар 6.7 cm / 2.6" Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик - храна одделение PP Капак Вакуум Изолација : На литургија е двојно-layer вакуум изолација, која може да се задржи водата топла, за неколку часа.Совршен за кампување, патување, и канцеларија. 18/8 Храна-одделение од Нерѓосувачки Челик : Литургија е направен од високо-квалитет, висока-одделение од нерѓосувачки челик, целосно отпорни на оксидација и корозија.Повеќе издржливи и погодна за возрасни и деца.Вистинска Кожа Покрие Заврши : На насловната заврши е мек и лесен за држење во рака.Тоа исто така може да спречи шише тело од гребнатини и употреба издржливи.Забелешка : ве Молиме погледнете на мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Овие шишиња со вода имаат трајна ласерска врежани слика со факултативниот сопствен текст да се направи

Материјал : надворешниот слој на топлинска шише за вода усвојува два слоја на кожа и нано технологија на

Со ова шише ќе биде најбрз на сите окрузи, ако сте во потрага за брз sip и Quokka брз sip е вашиот модел; благода�

Термички изолирани пијалоци шише направени од 304 одделение од нерѓосувачки челик.Го задржува течности �

Повод : На лесен и пренослив шише за вода е добар избор за да се носат кога патуваат, пешачење, возење вел�

100% Сосема нов и висок квалитет!.Оваа чаша течењедоказ дизајн, препорачливо е во торба.Погоден за канцела

Широк Устата Дизајн : широк доволно шише устата на топлинска кригла е лесно да додадете коцки мраз, лимо�

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

BPAFree, ние инженер нашите стилски шише за вода со користење на перформансите на хранаодделение од нерѓос�

За да се спречи протекување, се зацврсти на капакот насока на стрелките на часовникот кога купот е навал

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

За да се спречи протекување, ве молиме затегнете го капакот насока на стрелките на часовникот кога купо�

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик,храна одделение pp, стп кожа.Капацитет : 17 унци / 500 ml; Димензии : До�

Вакуум првенство е тестиран и може да бидат постојано изолирани, за период до 24 часа, што ќе ви овозможи �

Чаши.Кафе.Термички Кригла.Рака Првенство.Вода Првенство 1 Карактеристики : задебелена увеселителен пар�

Примена : : 500ml пиење шише е совршен избор за канцеларија и надвор од спортот.Вграденво не ' рѓосувачки че�

Се чувствува свежина на почиста вода во секоја голтка со Philips Вода Go Zero Daily Изолирани Шише, дизајниран со

Достапни во 12 оз, 18 оз и 32 оз големини.Располагање со спорт, слама и да се справи со капак опции.Направена

Надворешниот слој прифаќа дваслој cowhide + нано технологија на печатење, која е еколошки и убава.Се чувств�

Производот е безбеден, хигиенски и еколошки.совети : Пред употреба, загрејте (или preкул) со врела вода (ил�

Достапни во 12 оз, 18 оз и 32 оз големини.Располагање со спорт, слама и да се справи со капак опции.Направена

Scroll