Обновено
HeadphoneMate Микрофон Правец на Екранот Пена Екран Muff Покритие за Bose Авијација Слушалки X A20 Телекс

HeadphoneMate Микрофон Правец на Екранот Пена Екран Muff Покритие за Bose Авијација Слушалки X A20 Телекс

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1005.60

Нова верзија (Август 2018), Надградба на Материјал ( суровини се направени во Јапонија) : повеќе мека, растеглив, издржливи.Кориснички правец на екранот за Bose Авијација X, A20 и Телекс слушалки микрофони.ТОА МОЖЕ ДА СЕ ДОПРЕ ВАШАТА УСТА УСНИТЕ, НАПРАВЕТЕ ГИ ПРОМЕНИТЕ ЧЕСТО!.Кориснички правец на екранот за Bose Авијација X, A20 и Телекс слушалки микрофони. ***Ве молиме погледнете го слушалки прирачник*** 1. Отстранување на стари приложување бенд со тркалање далеку од врвот на микрофон. 2. Нежно повлечете стариот правец на екран од микрофонот, 3. Отстранување на стари приложување бенд, исечете, доколку е потребно. 4. Slide (слајд)-за Headphone Mate правец на екранот и да се обезбеди дека тоа се вклопува безбедно преку микрофон. 5. Се тркалаат вклучени нови приложување бенд во текот на нови ветробранското стакло на соодветна позиција.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Совршена замена PPT за оние авион не го имаат вградено во Притиснизазборување функција Монтажа рака за л�

Ултра Удобно Целосна Карбонски Влакна Дизајн Тежи само 9oz.Премиум Звучници за Кристално Јасен Аудио.Су�

Scroll