Обновено
GXJTAPE Двојна Двострано Тело Мерење Владетел Шиење Крпа Прилагоди на Лента Мека Трака за Семејството Мерка Градите/Половината Обемот, 60inch/150cm (Црна)

GXJTAPE Двојна Двострано Тело Мерење Владетел Шиење Крпа Прилагоди на Лента Мека Трака за Семејството Мерка

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 95.76

Лента Должина : 150cm/60", Ширина : 1.6 см/0.79", Двојно-скала Мека Лента Губење на Тежината Медицински Тело Мерење Шиење Прилагоди на Платно Владетел Шивачка Флексибилни Владетел Лента Мерка.На шиење лента мерка има голем и јасен ознаките на врвни, лесно и практично да се читаат и користат.Одлично за луѓе кои се на диета или губење на тежината,да ви помогне да се измери вашето тело(Хип, Половината, Биста )големина.Метал завршува : касетата има метал картички на секој крај од ткаенина лента мерка да задник-up против item вашиот мерење; метални завршува, исто така, може да се спречи протриване.Објектот во пакет : 1x60"/150cm шиење лента мерка.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Метал сребро стапна лента мерки.Ние ги имаме на нашата машина за шиење и кроење табела рабови, тие треба

Име на производ : владетел Мерка Лента;Материјал : Стаклени Влакна, Метал.Боја : Жолта;Мерен Опсег : 1.5 М / 4

Шефовите на goniometers имаат три скали калибриран да се користи со ISOM (Меѓународни Стандарди за Мерење, STFR) с�

Било какви проблеми што ги имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние сме секогаш тука д�

Материјал : 100% екопријателски материјал.Лента големина : 101cm / 40 инчи.Водоотпорен, јасни обележја, лесен

꧁ ДИЗАЈН ИДЕЈА ꧂ Оваа лента мерење алатка ви помага да добиете точна читање во криви, агли, и е тешко да �

Децимална Инчен Лента Мерка, 25 нога, (не десетини од нога) Употреба со Децимална Инчен Цртежи (CAD), црна зн�

Tether дупка за безбедно да работат на височини.Младата Lufkins сечилото технологија овозможува 12' на standout.Сеч

Plasticized жолта хартија лента.Стандард и метрички мерења 1"W x 500" се тркалаат со 1" јадро.Приноси 40, 1" x 12" (30cm) вл

Тешки ABS / нерѓосувачки челик рамка.Шок апсорбирање на гума браници.Рамка Материјал : не ' рѓосувачки чел

【Со позадинско осветлување Приказ】Дигитален дисплеј дух ниво, дојде со позадинско осветлување приказ

Боја : бела / црна.Мека лента големина : 15*1500mm.Домување големина : 80* 50*20mm.Материјал : ABS+ПВЦ.Мерни единици : д

Отворете ролна Лента мерка за сите DIY или градење на барања 20 метри лента мерка / околу 66 метри.Surveyors и ин

【Одлична Точност】✿ Лесно да се измери било кој дел од телото Стигнале лента мерка, и брзо заклучување �

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : мерење алатка е направен од нерѓосувачки челик материјал и висока јачина пролет кл

Тие ќе ви обезбеди со точни мерења резултати.⭐Широко се применува : Овие лента мерки се многу погодни за

Ова тело мерење лента ќе се измери било дел од телото.Користењето на оваа мерка лента тело фитнес цели с�

❤Супер мини големина, компактен и лесен, лесно да се носат на патување ❤Метрички / кралскиот два вида на

【Точни Мерења】Push копчето retraction и заклучување со pin toget најмногу точни и сит readingsthe pinот не се заклучи на �

【Автоматско】§ Место се лизга крајот картичката во слотот и притиснете авто копчето за ресетирање 【Ме�

Scroll