Обновено
GUOSHU Мобилен Телефон Случај Торба Бизнис Стил Вертикална Флип TPU Кожа Случај за Huawei Мате 20 Про, со Картичка (Црна) Задниот Поклопец Случај (Боја : Црна)

GUOSHU Мобилен Телефон Случај Торба Бизнис Стил Вертикална Флип TPU Кожа Случај за Huawei Мате 20 Про, со Картичка

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1932.00

100% Нов и висок квалитет.Сигурно се вклопуваат, лесно се применува & отстранети.Заштита на вашиот телефон од гребење ,прашина и шок за максимална заштита.Овозможува лесен пристап до сите функции, без отстранување на случај.Бизнис Стил Вертикална Флип TPU Кожа Случај за Huawei Мате 20 Про, со Картичка (Црна).Производ Description1.Концизен : тоа е едноставно облик и се сврте да ја напушти практично и удобно впечаток на сите. 2.Функционална : на кожа случај може да се вклопи во вашиот телефон и и направи голема разлика на заштитата на вашиот телефон од гребење, шок, се лизга и така натаму. 3.Удобен : сите копчиња и пристаништа се достапни. 4.Преносни : тоа е непотребно за да го симнат откако на вашиот телефон го става на.Поради тоа што е сосема тенок и лесен. 5.Издржливи : со добри перформанси и висок квалитет на СТП и кожа материјал, тоа би можело да се работи за долго време. 6.Ефективни : многу погодна цена се поставени за случајот.Пакет : 1 * Случај.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Компатибилен】 : Исклучиво наменета за Samsung Галакси Z Флип 3 【Уникатен Дизајн】 : Форма опремени тенок С�

Издржливи синтетички кожа ентериер со магнет затворање интегрирани со внатрешен TPU snap во случај да се о�

Замена помеѓу повеќе случаи е толку лесно како промена во вашата омилена маица!Глава Случај Дизајни Офи

МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет на вегетаријанската кожа надворешниот паричникот и издржливи силикони внат�

✔ Случајот со KIckstand Viewing стојат дизајн го прави вашите раце слободни кога гледа видеа, гледање вести, има

1 инчи само, лесно да го инсталирате & отстрани 【На екранот и Леќа Guard】Премиум кожа+TPU, 2 во 1, поставените �

【Висок Квалитет】 : Samsung galaxy A51(5 G) кожа случај се точност направен од Висок Квалитет на СТП кожа,Засилен

5 мм, нашите тенок случај докажува дека помалку е повеќе, што значи дека лесно може да се лизга вашиот тел

Hello Kitty Компатибилен со Галакси S9 Случај (5.8 инчен) "НЕ се компатибилни со Галакси S9 Плус" [Сигнализација] �

Нашиот Паричник Случај карактеристики 2 Кредитна Картичка / ID Картичка отвори со дополнителен внатреш�

Овие очила се специјално хемиски третирана, што го прави 3 пати посилен отколку нормално очила Магнетна

Совршено чувари на вашиот мобилен телефон од гребење и штети во секојдневна употреба, имајќи го тенок и

Метал картички ќе се меша со безжично полнење.Тоа е малку подигната усна за сите агли.Пакет Се Вклучени :

Мека внатрешни работи TPU случај е undetachable, трајни и shockproof, ние не мора да се грижите за тоа паѓа надолу.Caislea

Ги опфаќа сите страни и агли на вашиот телефон, го заштитува вашиот телефон од прашина, гребнатини, испа�

1.[Компатибилен Модел Кога ќе нарачки, ве Молиме внимателно да ги проверите вашите телефонски модел и бо�

Уживајте во Волшебничкиот свет на Хари Потер со широка палета на Главата Случај Дизајни Официјално Лиц�

Применливи модели : Tikoo е специјално дизајниран за Samsung Галакси S21 Ултра 5 G паричникот телефон случај мас�

КОМПАТИБИЛЕН i Phone 13 Про(Големина : 6.1 инчи) уреди само, да НЕ се вклопи во други телефони (Ве молиме провер

Случај Покрие Etui Conque Hülle Funda Carcasa Custodia Telefono Téléphone.HUZIGE трговец ќе ја исполни својата цел, да обезбеди услу�

БЕЗБЕДНОСТ И сигурност : На ZTE Nubia Црвената Магија 5 G паричникот случај овозможува оптимално shockproof зашти�

【 Компатибилен со】 : Одговара за LG G8 (6.1 инчи), НЕ е компатибилна со други уреди 【Паричникот и Картичка】

Scroll