Обновено
Косата Curler 3 3 Барел Коса Curler, Косата Поколеба Виткање Железо Стапче Турмалин Керамички Виткање Маша Прилагодлива Температура Crimping Меур Стил Алатка За Долга Или Кра

Косата Curler 3 3 Барел Коса Curler, Косата Поколеба Виткање Железо Стапче Турмалин Керамички Виткање Маша Прилагодлива

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 695.76

7 во Температура : 180-210℃ (Две Нивоа на Температура на Вредноста) е Применливо Коса : Влажно и Суво Карактеристики : Ова е три-барел виткање железо.ДВЕ ОПРЕМА за КОНТРОЛА на ТЕМПЕРАТУРАТА : Оваа тројна барел виткање железо имаат две различни греење прилагодувања, 180℃ (356℉) и 210℃ (410℉), и може да се прилагоди на температурата на греење според вашите стилови на косата.Производот усвојува на "С"облик на дизајн, како целина, се справи со е дизајниран со кривини и unevenness, и површината е матирано, земајќи ги во предвид се чувствувате и да не се лизга функција.Три-димензионални линија во средината, лак на справи и функција на производот сите се извршуваат преку "С"облик концепт на дизајн.Пакет Листа : 1 x Виткање Железо Стапче 1 x Настава.2 во 28mm : Прибл.НАЈДОБАР ИЗБОР ЗА ПОДАРОК : Погоден за салони, датуми, забави, свадби, патување, ако сакате вашата девојка / сопруга / сестра и другите да искуство кадрава коса.Оваа 3 барел виткање железо има PTC греење на елемент, станува жешко многу брзо, и трае помалку од 1 минута за температура да порасне и до 180℃.Прекинувачот е три-димензионални и компактен, одгласите индикатор светлина.1 во 32-милиметри : Прибл. 360°ротирачки задебелена кабелот за напојување за да се спречи заплитане, удобен операција, не се лизга текстура се справи, да обезбеди безбедно зафат, изолирани кофа совет за дополнителна безбедност.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Виткање Железо Стапче Материјал : Еколошки Легура Боја : Злато Напон : 110 V~240 V Моќност : 70-130 W 22mm : Прибл.Примена : апарати за Домаќинство, фризерски продавница, итн.Функција : 1.Лесно да ви даде моден изглед за само неколку минути,исто така, долготрајни фризура.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Оваа виткање железо е мал во големина.Без разлика дали патувате, работа или игра, тоа е лесен за носење, ш

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Безопасен за Коса : Керамички глазура слој обезбедува повеќе за заштита и го намалува оштетувањето на к

▲Од обвивката на вашата коса околу ова виткање железо, можете веднаш да се создаде слободен проток на п

Како да го Користите : 1.Фрли далеку виткање песна штета на вашата коса!Што го заслужуваат овој високотех

ДВОЈНО ТЕМПЕРАТУРА ОПЦИИ : виткање На косата железо е 180 ° C и 210 ° C, можете да изберете соодветна температ

Греење за секој тип на коса : го Изберат правото греење ниво за вашиот тип на коса.2 CMLCD боја : црвена screen Pro

❤Загрева Брзо : Овој мал виткање железо брзо се зголемува до својата максимална температура во 30 секунд

Можете да редефинирање на вашата фризура со нашите curler која има 6 температури (150160170180190200℃) и 11 времето set

❤Еколошки материјали, удобен зафат ❤2 во 1 коса straightener и косата curler.Кабелот за напојување може да ротира

Тоа во голема мера се намалува тежина и време на виткање на косата, а исто така обезбедува најубавата пл

професионални вртливата кабелот обезбедува слободен опсег на движење, друг стил погодност.Повеќе топл

❤ Автоматско виткање железо : косата е вовлечени во виткање соба, каде што е загреана и на време да се со

Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Барел коса curler создава супер долгот

ОВратот, Фустан без Ракави,секси шпагети рака алинија лето секојдневен фустан,на Нетокабел оглавник ве

Сигурен квалитет и потрајни.Силен и издржлив и може да се користи за долго време.Таа ќе треба вашата кос

Со топлина отпорни ракавица, заштита од добивање повредени 360¡ãswivel мозок, не е лесно да се јазол на кабел

Прилагодете од средна топлина да силна топлина за вашиот префериран резултати, и погодни да се користи

Сигурен квалитет и потрајни.Носат тоа како headband.Можете да навивам вашата коса на врвот, или да го поправ

Можете да го земете со вас да добиете мазна фризура.Идеални за патување и семејна употреба.★Ќе имаат ра

ЗА ПРОИЗВОДОТ : Ќе "пчела" толку мило што се слушнавме на оваа кора пчеласветла виткање железо!Ќе откриет

【5 во 1 косата алатка】Дами Коса Curler е опремен со пет меѓусебно коса железо прилози, Комбинирање на косат

Сува коса и чешел косата целосно; 3 Сврти се справи така што точка е во согласност со "отклучување"; 3.Паке

Косата Curler:виткање маша со совршена температура помогна да го скроти постојните frizz и кадрици да се соз

Сигурен квалитет и потрајни.Нов начин на виткање на вашата коса ,за да ти даде нов начин на виткање на в

РАБОТИ НА СИТЕ ТИПОВИ КОСА : Дали имате кратка или долга брави; дебели или тенки, ова три барел виткање же

Виткање стапче со различна големина може да направите различни фризури:големини на Wavytalk 5 во 1 виткање

Нашите двојна изолација дизајн им помага на заштита на твоето лице и раце од било изгореници.Во споредб

Scroll