Обновено
GreenLife® USB Полнење Преносни Мини Вентилатор за Ладење Вентилатор Bladeless Рачни Eyelash фен Мини Рачни Фан Климатизација Компресор за Eyelash Проширување (Зголеми)

GreenLife® USB Полнење Преносни Мини Вентилатор за Ладење Вентилатор Bladeless Рачни Eyelash фен Мини Рачни

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 203.76

БРЕНД НОВИ СО ДОБАР КВАЛИТЕТ : Мала, лесна и компактна.Оваа мини фан се направени од издржлив тешко пластика и мек сунѓер.Со уникатната клима уред за ладење функција, тоа е повеќе кул од обичните фанови кога правите Eyelash Проширување.USB БРЗО ПОЛНЕЊЕ : Усвојување на животната средина литиум батерија и опремени со полнење преку USB кабел, многу лесен за полнење.Работи со USB полначот, лаптоп, компјутер, моќ банка.СТАБИЛНА БАЗА ДИЗАЈН : задниот дел од фан е опремен со посветен Т-заграда, која може да биде ставен на површина постојано.Фиксна поддршка спречува пропаѓање за време на употреба.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Преносни големина и соодветна lanyard, можете да го носат да одат надвор на пригоден начин.Лесни, мини големина направи тоа погодност за отворено.Компатибилен со Денот на Вљубените подароци, Роденденски подароци, Божиќ подарок, ноќта на Вештерките подарок.РАЗЛИЧНИ БОИ : преносни мини фан е дизајниран во различни бои, вклучувајќи ги и зелена, црна, сина, роуз розова, виолетова и розова.Тоа е многу богата и можете да изберете било која боја во ваша корист.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ЗА СИТЕ удари со камшик : Глам трепките лагер со lash лепило за mink или било лента неточно / лажни трепки.НЕ�

Најдобри Специјален Подарок : Нашите најнови faux трепките комплет доаѓа во убаво дизајниран пакет на усл

Издржливи Шминка Лепак Прстени Фирма и издржливи.да се направи на пластика, удобен и лесен за употреба.�

божиќ подароци,божиќ подароци за жените,божиќ подароци за децата,божиќ подароци за тинејџерки,божиќ по�

Fumefree Флексибилна и лесно да се примени Високо лепило за квалитет на Воздухоттесни пакување Поддржува

Сет за Успех – Оставете клиенти starstruck кога ќе се открие нивните удари со камшик во ниеден момент благод�

Премиум силиконски материјал, безбедно и без мирис.Компактни димензии, лесна за употреба и носат.Се кор�

Додадете лепак заедно со лажни трепки корен со памук.Подобрат Вашите Очи : се Стави на овие тенки и долги

Lash Помогне карактеристики криви совет, овозможувајќи за лесна апликација и јасна видливост додека да с�

Гелот смена е силен, но нежно на природни трепките.Овој специјален дизајн минимизира контакт помеѓу lash �

Како да се use How да се Применуваат : 1.Нашите lash постава ги вклучува трепките за секој поглед и прилика!Пов�

Самолепливи Eyeliner револуционерен BL Lash Лепак Eyeliner е еден eyeliner пенкало и lash лепак во едно.Брзо сушење т пре�

【Безбедно материјал】 : Нашата лажни трепките носителот на силиконски палети се направени од силикон м�

ПРЕКРАСЕН 3 D : Совршен за 3 D трепките за ситеден се носат!.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Вклучува апликатори четка �

Благодарение на оваа селотејп viscidity, останува на 24 часа и може да се readjusted во движење 10 ПАРА ДВА ПАТИ!СУРО

✅❃【Можете да го користите дебели и тенки faux eyelash да ги красат вашите очи да биде убава и поголеми.】 ✅❃�

Огледало За Eyelash 1 Компјутер Од Не ' Рѓосувачки Челик Eyelash Огледало Инструменти Око За Проверка Eyelash Прод�

✔НИСКА FUME : Специјално формулиран за да се минимизира можноста за иритација, алергија, пушат или мирис.О

400 компјутери тетоважа прстени чаши, за еднократна употреба за брза употреба.Eyelash продолжување лепак пр�

Силна Одржи На : lash лепак има високолепливостастрес и суши брзо.На eyelash лепак е супер водадоказ со силна �

√Висококвалитетни eyelash продолжување пинцети,на eyelash продолжување пинцети се направени од висококвалит

Висок квалитет и со различни бои : лажни eyelash продолжување пинцети се направени од не ' рѓосувачки челик,

FLYMUROW Магнетни Трепките со Eyeliner Комплет FLYMUROW магнетни трепките со eyeliner за полнење, може да се доживее на �

Scroll