Обновено
Weller Erem E2ASA Нерѓосувачки Челик Прав/Широк Круг Анти Магнетни Ергономски Tweezer, 5 Целокупната Должина

Weller Erem E2ASA Нерѓосувачки Челик Прав/Широк Круг Анти Магнетни Ергономски Tweezer, 5 Целокупната Должина

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1504.80

Оваа серија нуди модели со тенок облик совети за да одговараат на секоја апликација.Ергономски обликувани рачки намали рака замор и го олеснува удобно работат.Термички изолирани, мека пена рачки, ESD-безбедно.Специјален нерѓосувачки челик, не-магнетни не-rusting, киселина-доказ, отпорни на топлина.Специјален нерѓосувачки челик, не-магнетни не-rusting, киселина-доказ, отпорни на топлина.Ергономски прецизност помош на пинцета со прави, рамни и заоблени совети за едноставни грчевито држејќи се за работни места.Совет ширина од 2 мм/.078 Инч.Weller Erem™ има широк спектар на Пинцети, секој дизајниран да биде силна, удобно и прецизни.Произведени со бескомпромисен Швајцарскиот квалитет и создадени за светот апликации, вклучувајќи ги и електроника собранието и здравствена заштита, Weller Erem Пинцети се изградени да трае.Се чувствуваат разликата со Weller Erem™ – докажани избор.Во секое време.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Оваа ДобарПотрага Перење Кошница не Само што Не Е Практична, Но исто Така Добар Декор Во вашиот Дом.Лесе�

Пакетот вклучува од 1,5 инчи на топлина се смалуваат цевки за кабелска повлечи (половина црна и половина �

Нашата фризура комплет нема да те боли кога тоа е во близина на кожата за време на работата.Се разгледа п

Доживотна Гаранција : Ние гарантираме за доживотна гаранција за замена на филмот во случај на штета, Ако

Перат Прилози Само исплакнете под славина да.Косата clipper доаѓа со добро спакувани, не грижете се тоа ошт�

ПРОФЕСИОНАЛНИ ВРЕМЕ КОНТРОЛА : 2 изборен 30втор / 60вториот претходно тајмери, кои се погодни за вас за кон�

[Функција] пролет цевка бендер е цевка свиткување алатка која може да се контролираат агол на цевка.Тоа �

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DPDT2 NO / 2 NC; ГРАНИЦА ВКЛУЧИТЕ ACTUATOR : ТОП КЛИПОТ; КОНТАКТ КОНФИГУРАЦИЈА : DPDT; КОНТАКТ ТЕКОВНАТА AC MAX : 10 A; КОНТА

Вие само треба да бидете сигурни дека тоа е директно!.Совршен за рекламирање на вашата : вози преку знак �

Целосно наполнета, зелено светло е секогаш onpack : 1 *најпаметните светло (вградената батерија)1 * USB полнење

СИТЕ ВКЛУЧЕНИ Сè што ви треба е вклучено : 1pcs добар квалитет платно во прилог одбор, 3pcs корисни големини

*НАЈДОБРИТЕ ПАМУК за НАЈДОБРИТЕ КОШНИЦА* Овие baksets беа направени од 100% природни памук, што значи дека ќе �

Овој пакет вклучува Burco дел #'s : 4086 S & 5281 S.Право огледало дијагонала димензија мерки 6 13 / 16 инчи (Најдолго д

USB 2.0 брз пренос на податоци, лесно снимање на HD HDMI видео на вашиот компјутер.Едноставно поврзете го на КО

Сет на три текстура stoneware канистри со дрвени капаци.Големина на : мали 8" x 4 1 / 2" кол медиум 9 1 / 4" x 5 1 / 4" кол г

Како општо правило тоа е полесно да ја потемни косата, отколку да го олеснат коса.Косата Опис : Губење на

На ретровизорот Странични ретровизори за CHEVROLET Изразат од 2003 до 2007 година во Право Сферични Хром боја ст

SKНожеви Јаглероден Челик Нож Сопствен рачно изработени 19.00 Инчи Дамаск Челик Пепел Дрво се Справи со Се

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.�

Преднамалување на опашката светлина багра комплет направен специјално за вашето возило направени од с�

ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ SHEUTSAN ПРИЛАГОДЛИВИ ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ СТЕГИ СО ЗАКЛУЧУВАЊЕ ?На задржете за да се префрл

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

забелешка : Овој производ бара две ААА батерии, ве молиме да купите со себе.56 во*263mm / 10.*ПРИЛАГОДЛИВА ФИДЕ�

Очите замор, сува, и други феномени.Она што е Сино Светло?.Визија капка или загуба.Ноќи екран нарушува сп�

Овој предмет е дизајниран за отстранување на маснотии и валкано од мотори преноси и делови.Погоден за п�

Nacho е име на Модел за A12 w / Exynos 850, и не се појави на кутија 6.5" 720 x 1600 (HD+) PLS TFT LCD БесконечностV Екранот, 5000m Ah Б�

NFEGSIYA имаме сигурни да ги собере сите essentials некогаш ќе може да треба, ножици изработени од нерѓосувачки ч

Дизајнирано за да се задоволат ОЕМ спецификации.Замена на делови.Овој производ е : Нов Производ 20152016 мер

Направени од 18 / 8, хранаодделение од нерѓосувачки челик; Нема надеж Издржливи, BPAfree Тенок профил да собер

Scroll