Обновено
Ubiquiti UniFi Заштита G4 Врата (UVC-G4-Врата)

Ubiquiti UniFi Заштита G4 Врата (UVC-G4-Врата)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 261.60

Карактеристики : 1600x1200 (2 MP) HD поток со визија ноќ.Интегрирани влезот осветлување.Во реално време двонасочна аудио со ехо откажувањето.Вграден дисплеј & Dual-band 802.11 ac Wi-Fi.ПИР движење откривање сензор, Времето-отпорни, и Uni Fi Заштита на интеграција.Uni Fi Заштита G4 Врата е Wi-Fi видео врата со вграден-во екранот во реално време двонасочна аудио комуникација.Камерата се карактеризира со висок квалитет на 5 MP сензор со зголемена визија ноќ.Сликата струи може да се гледа во до 1600x1200 (2 MP) HD на 30 FPS.Uni Fi Заштита G4 Врата вклучува ПИР сензор за размена на инстант движење за детекција на сигнали.Интеграција со Uni Fi Заштита обезбедува лесен-за-користење интерфејс.Работи со Uni Fi Заштита на Софтвер Функција Спакувани Кориснички Интерфејс Plug and Play Инсталација Мобилни Поддршка Камера Базирани на Движење Откривање економично Решение.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Mfr : JULABO.Серија : PRESTO A45 Пакет : Големо.Дел Статус : Активен.Тип На Производ : Активен, Оборотните Чилер / Г

ღ Идеална работа асистент : директорот стол е идеална работа асистент за beauticians и режисери, актери или п�

Држи ѓубре оттуѓување мирис чиста и свежа!.Digests валкана израстоци во исцедете линии.Природната формула �

Тоа е ефикасен дури и во екстремни средини.Одлична сигурност : Ефикасно да ги заштитат рацете и лактите �

Креветчето Душек Подлога Совршено да се Вклопи : Мерки 28 x 52 x 5 инчи, се вклопува удобно врз било кој станд

50% Памук, 50% Полиестер.Направени во САД или Увезуваат.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Печатени во

ДИМЕНЗИИ И БОЈА Овој стандард индустриска лента е 1" (24 MM) во ширина и 30 ft во должина.Етикета произведувач

Меките гуми за џвакањеfriendly влакната идеален за возраст од 38 Одржливо одгледува бамбус.Природно еко одр�

Најдобар Семејствоголемина Стискаш Шише : лесно Можете да го користите нашите пластични точење да се пр

Школка материјал е тешко пластика.Транспарентен црн материјал, издржлив, dustproof, и shockproof.Секоја лента има

925 Sterling Silver Факултативна Гравирање.Висина : 5.75".Тежина во грама : 112 Подарок Заградени.Направен во Израел 9

Пространа седиштето Седиште димензии : 18.5"W x 10"Г Splayed нозе обезбедува трајност за секојдневна употреба.Д�

Дрексел 34 во.електричен камин грејач со длабоко дневник екранот, мултибоја пламен, а тиково mantel.Самосто�

✔Мултифункционален облека закачалки може да се задржи вашата гардероба чисти.Тркалезната и мазна раб �

Oxford 47во.забава стојат и 1500 W електричен камин вметнете со длабоко дневник екранот и бојапромена на пламе

Можете да се обидете да се прошири производната линија од мали protractor, но дури и една мала грешка ќе се на�

Miyuki Најлон Beading Тема за beading, beadwork, накит одлуки, капчиња и крпа ткаење.Оваа казна, но сепак силен beading тема

Само компатибилни со Garmin forerunner 310 XT.Материјали : Најлон.Стилски и удобно.Бендот се вклопува во зглобовит�

па ќе твоите песни.МЕДИУМИТЕ РЕПРОДУКЦИЈА : 3.За висок квалитет на звук во движење, оган до Шеф Аудио MCBK420

Длабоко чистење, ефикасно да се отстрани вишокот на cutin, нечистотија и козметика остатоци во порите.Наза

Плоштад (shape) Бројот на Парчиња : 1 Седишта во висина на : 1 Димензии (Вкупно) : 19.25 Инчи (H) x 19 Инчи (W) x 19 Инчи (D)

ML1812 SLA е 12 V 18 AH Запечатени оловни (SLA) батерија одржување слободни батеријата, Пакување од 2 УЛ Уверение.Д�

Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Ние ги Користиме Само 3 M автомобилскатаодделение винил, индустријата е �

Бејзбол Картичка.Како Нови.Висок Квалитет.Бесплатен Превозот.На бејзбол карта е тип на тргување картич�

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Beckett Автентикација.Категорија; МАК Autographed Разно Предмети.ЛАРИ МИЛ�

200 W аквариум грејач е погодна за 40 до 60 литри аквариуми.Должина 13" 120 V кабелот за напојување.Двојно топли�

Тоа го направи на ДОМАШНИ миленици и со користење на мелење процес за да се обезбеди внатре и надвор од р

Оперативен Притисок : 0~10.2 kgf / cm2 (0~1.0 Mpa).Негативниот Притисок : 750mmhg (10 Torr).Температурата на работа Опсег : 0~6

90% Polyamide, 10% Spandex.Еластична затворање.Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат Линија или Сува.Стил : Секси за

Оваа графичка картичка е мирна и тивка, обезбедување на подобра средина за игри на среќа и мултимедија.К

Scroll