Обновено
Семе Catcher Лента (Семе Buster) за Диви Птици задолжени за хранење телиња, одговара само 1-ИНЧЕН ДИРЕКТНО BIRDING пол (надворешен дијаметар), пол и фидер НЕ се вклучени

Семе Catcher Лента (Семе Buster) за Диви Птици задолжени за хранење телиња, одговара само 1-ИНЧЕН ДИРЕКТНО BIRDING

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1039.20

ФАЌА ПАДНА СЕМЕ ДА СЕ ХРАНАТ ПОВЕЌЕ ПТИЦИ И ДА СЕ НАМАЛИ НА ЗЕМЈАТА НЕРЕД.Го намалува земјата во хаос.Одговара исклучиво 1-инчен пол (надворешен дијаметар).Текот на ЖИВОТОТ на ГРИЖА : Ова е како ние поддршка што и нашата планета.Треба да ви треба голем дел се опфатени под наша гаранција, ние ќе обезбедиме бесплатно да го продолжи животот на нашите производи, и превозот се на нас.Иднината на планетата мора да бидат поврзани со визијата на производи направена да трае.Ве молиме јавете ни се за совет или помош, вистински човек ќе биде среќен да одговори.НЕ се ПОТРЕБНИ АЛАТКИ : наменет да биде спречено од страна на страна во поединечни компоненти, без употреба на алатки.Се движи нагоре и надолу за да ја саканата локација.УВ ОТПОРНИ : Сите компоненти се УВ отпорни.ФАЌА ПАДНА СЕМЕ ДА се ХРАНАТ ПОВЕЌЕ ПТИЦИ И ДА се НАМАЛИ НА ЗЕМЈАТА НЕРЕД дупки на дното и склоност на послужавник помогне со вода и дренажа.Инсталирање на 1-инчен (надворешен дијаметар) birding пол.Сртовите на дното од садот се специјално дизајниран да им овозможи на прстите лесно контрола на послужавник и подигнете го јаки.Овој производ е дизајниран да биде лесно демонтирање за чистење.Фреквенција на чистење се разликува во зависност од климата.Во принцип, во топла и влажна клима, почесто чистење е потребно отколку во постудено клима.Тешки птица сообраќај исто така, може да се зголеми фреквенцијата на чистење.Предупредување : Птичјиот измет содржи нечистотии.Избегнувајте кожата контакт.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Најдобар Семејствоголемина Стискаш Шише : лесно Можете да го користите нашите пластични точење да се пр

90% Polyamide, 10% Spandex.Еластична затворање.Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат Линија или Сува.Стил : Секси за

Држи ѓубре оттуѓување мирис чиста и свежа!.Digests валкана израстоци во исцедете линии.Природната формула �

ღ Идеална работа асистент : директорот стол е идеална работа асистент за beauticians и режисери, актери или п�

Можете да се обидете да се прошири производната линија од мали protractor, но дури и една мала грешка ќе се на�

Дрексел 34 во.електричен камин грејач со длабоко дневник екранот, мултибоја пламен, а тиково mantel.Самосто�

5* Диск Големина : 3 / 8инчен* Вкупна Должина : 48mm / 1.* Широко се користи во DIY ракана одлуки, автомобилската �

Високквалитет VR содржина ќе ве однесе во некоја нова 360° светот, што го прави вашите соништа на дофат на �

¡¾Small форма фактор пакет¡¿На MPXV7002 серија piezoresistive сензор во мала форма на фактор пакет (СОП) е напредна мо

ML1812 SLA е 12 V 18 AH Запечатени оловни (SLA) батерија одржување слободни батеријата, Пакување од 2 УЛ Уверение.Д�

Пространа седиштето Седиште димензии : 18.5"W x 10"Г Splayed нозе обезбедува трајност за секојдневна употреба.Д�

Оваа графичка картичка е мирна и тивка, обезбедување на подобра средина за игри на среќа и мултимедија.К

Mfr : JULABO.Серија : PRESTO A45 Пакет : Големо.Дел Статус : Активен.Тип На Производ : Активен, Оборотните Чилер / Г

Меките гуми за џвакањеfriendly влакната идеален за возраст од 38 Одржливо одгледува бамбус.Природно еко одр�

ღ Стабилност и удобност : директорот стол донесува стабилна и издржливи рамка, која може да го поддржи д

Бејзбол Картичка.Како Нови.Висок Квалитет.Бесплатен Превозот.На бејзбол карта е тип на тргување картич�

Ние продолжат да ги поддржуваат Капетан Хансен е наследство низ долга листа на firsttoпазар иновации разви

[Компатибилни Модели] ECSEM замена бендови Компатибилен за Coros АПЕКС 42mm / ТЕМПО 2 smart watch.Забелешка : за Coros АП�

за Занаетчии : 919167784 Воздушниот Компресор, 91916770 Компресор, 919152160 Воздушниот Компресор, 919167710 Воздушниот К

✔Мултифункционален облека закачалки може да се задржи вашата гардероба чисти.Тркалезната и мазна раб �

па ќе твоите песни.МЕДИУМИТЕ РЕПРОДУКЦИЈА : 3.За висок квалитет на звук во движење, оган до Шеф Аудио MCBK420

ДИМЕНЗИИ И БОЈА Овој стандард индустриска лента е 1" (24 MM) во ширина и 30 ft во должина.Етикета произведувач

Обвивка : 100% Полиестер Морнарица Школка : 63% Памук 37% Полиестер Јаглен Хедер Школка : 51% Памук 49% Полиесте�

Категорија : Фанови, Термичка Управување, Термо Течност За Ладење, Греење).Mfr : Напредно Термички Решени

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Модални, 5% Spandex.Се повлече На затвор�

Карактеристики : 1600x1200 (2 MP) HD поток со визија ноќ.Интегрирани влезот осветлување.Во реално време двонасо�

Притисок Switch Вода или Воздух.Притисок Switch се користи за контрола на electrically управувано мотори.Дијафрагм

Овој далечински управувач складирање кутија е направен од висококвалитет СТП кожа, таписерии и издржли

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Само компатибилни со Garmin forerunner 310 XT.Материјали : Најлон.Стилски и удобно.Бендот се вклопува во зглобовит�

Scroll