Обновено
STENES Галакси Забелешка 9 во Случај Стилски - 3D рачно изработени Кристал Танц Пеперутка Трендафил Цвеќе Магнетни Паричникот Кредитна Картичка Слотови Пати Стојат Ко?

STENES Галакси Забелешка 9 во Случај Стилски - 3D рачно изработени Кристал Танц Пеперутка Трендафил Цвеќе Магнетни

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1663.20

Пакет содржи : - 1 * Моден Кожа Bling Случај за Samsung Галакси Забелешка 9 / Samsung Галакси СМ-N960 U / Samsung Галакси СМ-N960 F - 1 * Посебни STENES ЛОГОТО Ретро Прашина Приклучок (Случаен) 90 ДЕНА ПРОИЗВОД ГАРАНЦИЈАТА & 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА, Ако поради некоја причина не сте задоволни со било какви производи од STENES, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Висок квалитет на кристали се рефлектираат светлина и се даде луксузен, гламурозен се чувствуваат.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Не се држи до една боја, старомодна канцеларија стил на дизајн Обидете се на нашиот girly телефон синџир.То

Сите кристали и додатоци се цврсто прикачени со нашите специјални направени лепак кој ќе не е лесно да п

трепет серија : со блескав изглед, телефонот случај покажува вашата елеганција и препознатлив стил.8инч�

SCOOBYDOO и сите поврзани со ликови и елементи & ХанаБарбера.СОВРШЕН ЗА ТИНЕЈЏЕРИ И ВОЗРАСНИ : Ова незаборавн

Корисна Lanyards : Овие Видиме Затворач се погодни за бесење светлина електронски додатоци и некои мали раб�

★Компатибилен Телефон Модел : совршено се вклопуваат за i Phone 6 S / 6 Плус / i Phone 6 S / 6 / i Phone SE / Samsung Галакси

28 CM Lanyard должина : 5cm Тежина : 10g Боја : Шарени Пакетот вклучува : 1 x автомобил виси украс 1 x мобилен телефон �

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

Многу specal и praccal чарли телефон шарм гфс за вашиот famly членови, frends и сакаше ones I s a пого daly додаток за machng по

★Компатибилен Телефон Модел : совршено се вклопуваат за i Phone 6 S / 6 Плус / i Phone 6 S / 6 / i Phone SE / Samsung Галакси

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Постави си за разлика од тол

Шарени, жива и супер забавен, ако има некој додаток кој повикува радост и lightheartedness за оваа претстојните �

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара

Издржливи lanyard / рака / string да се носат USB Флеш усб, Keychain, ID Значка Носител на Името на ознаката, MP3 плеер, Ре�

Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни / паметни телефони, музичк�

0 Инчен (2018 Порака).Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!.СмислаТЕ, Луксузни S

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.ОФИЦИЈАЛ

Материјал : Тексас.Големина : 7.48x5.31x0.78inch / 19x13.5x2cm(H x W x T).Вез цвет patter, отстранлив треба за на рака.Може да ги

Scroll