Обновено
SPIDERCASE Наменета за iPhone Xs Max Водоотпорен Случај, Вграден Екран Заштитник на целото Тело Јасно на Квалитетот на Повикот Тешки Shockproof Покрие Случај за iPhone Xs Max 6.5 (Црна/Зао

SPIDERCASE Наменета за iPhone Xs Max Водоотпорен Случај, Вграден Екран Заштитник на целото Тело Јасно на Квалитетот

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 782.40

【IP68 ВОДООТПОРЕН】 : Заврши нуркање до 6.6 ft длабоко за 1 часа, совршен за подводни активности, како што се пливање, нуркањето сурфање и слично. 【СПЕЦИЈАЛИЗИРАНИ ДИЗАЈН】Компатибилен со i Phone Xs Макс(6.5 инчи) 2018 Објавени.Лесен пристап до сите копчиња, контроли, пристаништа&функции, без да се отстрани случај. 【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】Целосно затворена, дури и по 1000 пати се отвораат и затвораат.Два покрива (напред/назад) snap на дизајн го прави брзо и лесно да инсталирате или да ги извади. 【СЛИМ & ТРАЈНИ】Тенок тело помалку од 11mm обезбедува слоеви на заштита, Withstands капки од 6.6'/2 m, ги исполнува МИЛИ СПИ 810 F-516. Со јасно вграден екран заштитник&отпорен на гребење задниот панел,шок апсорбира,анти-нула, dustproof, и анти-лизга без да се загрозат чувствителност. 【Известување】Правилна инсталација е важно за успешна употреба.Ве молиме слободно контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Најдобар Семејствоголемина Стискаш Шише : лесно Можете да го користите нашите пластични точење да се пр

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Модални, 5% Spandex.Се повлече На затвор�

✔Мултифункционален облека закачалки може да се задржи вашата гардероба чисти.Тркалезната и мазна раб �

ღ Идеална работа асистент : директорот стол е идеална работа асистент за beauticians и режисери, актери или п�

Бејзбол Картичка.Како Нови.Висок Квалитет.Бесплатен Превозот.На бејзбол карта е тип на тргување картич�

ГОЛЕМИНА : 9 од 3 инчи и 0.12 инчи дебела.Долготраен акрилик материјал е лесен, но не е мало.ТРИДИМЕНЗИОНАЛН�

Високквалитет VR содржина ќе ве однесе во некоја нова 360° светот, што го прави вашите соништа на дофат на �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Школка материјал е тешко пластика.Транспарентен црн материјал, издржлив, dustproof, и shockproof.Секоја лента има

925 Sterling Silver Факултативна Гравирање.Висина : 5.75".Тежина во грама : 112 Подарок Заградени.Направен во Израел 9

¡¾Small форма фактор пакет¡¿На MPXV7002 серија piezoresistive сензор во мала форма на фактор пакет (СОП) е напредна мо

Креветчето Душек Подлога Совршено да се Вклопи : Мерки 28 x 52 x 5 инчи, се вклопува удобно врз било кој станд

90% Polyamide, 10% Spandex.Еластична затворање.Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат Линија или Сува.Стил : Секси за

Длабоко чистење, ефикасно да се отстрани вишокот на cutin, нечистотија и козметика остатоци во порите.Наза

Можете да се обидете да се прошири производната линија од мали protractor, но дури и една мала грешка ќе се на�

па ќе твоите песни.МЕДИУМИТЕ РЕПРОДУКЦИЈА : 3.За висок квалитет на звук во движење, оган до Шеф Аудио MCBK420

Scroll