Обновено
Rip Тон Дигање Појас - 6 Инчен Тренингот Појаси за Кревање, Powerlifting, Bodybuilding, Сила за Обука - Назад Поддршка за Мажи & Жени - за Squats, Чиста, Lunges, Deadlift, Притиснете Клупата

Rip Тон Дигање Појас - 6 Инчен Тренингот Појаси за Кревање, Powerlifting, Bodybuilding, Сила за Обука - Назад

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 599.28

Големо се подготвуваат за deadlifts, squats, тешки наведна редови, притиснете на копчињата, рамо обука, чиста & грчи, без да се жртвува удобност.Долго и широко велкро лента за додаде сигурно прицврстување.НАЈДОБРА РАБОТА НАДВОР ПОЈАС - единствениот тренинг појас се одобрени од страна на 2014 Светски Шампион Powerlifter Кевин Вајс & Како што се Гледа на CBS, FOX, NBC & ABC!Се минимизира назад поддршка од добивање во начинот на вашиот напредок.Ќе се чудам како што некогаш работел, без тоа.Еден За Вас и Еден За Вашите Работи Од Партнерот.Големо се подготвуваат за deadlifts, squats, тешки наведна редови, притиснете на копчињата, рамо обука, чиста & грчи, без да се жртвува удобност.Кука и Јамка затворање.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

{ГОЛЕМИНАТА} : Достапни во пет половината големини.Тешки мерач челик ролери тока прави tensioning едноставен

1 инчи Вкупна Должина : 92cm / 36.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Сти

Најлон со neoprene Баласт 4 1 / 2 инчи висок појас се вклопува до 44 инчен половината.Најлон со neoprene баласт.Чели�

Големина надолу, ако меѓу големини.Оваа 4 инчи директно дигање појас е дизајнирана за да им обезбеди фир�

ТОПЛА SHAPER РАМЕН СТОМАК, NEOPRENE ЗАВРШИ.Neoprene ткаенини што се зголемува температурата на телото.Ја апсорбира

Јас би се купи овој појас повторно.Како треба да се грижи мојот ремен да бидат условени и еластична?.Нико

Црна дебела кожа 13 ММ Дебел врвен квалитет кожа.Мека велур поставата и поместена назад за зголемување н�

Ние не се плеткаме околу при дизајнирање овој појас.Со 4инчен профил, овој појас следи природните облини

Овој Појас е 10 мм плус или 1 / 2 Инчи дебела и 4 Инчи широка, Врвен Квалитет И Двојно Бел Конец Седло Крои Со

Ја СПРЕЧУВА ПОВРЕДАТА : Одржување на добра форма е од суштинско значење кога кревање тегови.КРЕВАЊЕ ПОЈ�

Супер Ram меморија е посилно, посилно верзија на нашата инстант класика клупата обука уред, Ram меморија, п�

Во однос на хроматските аберации : Поради фактори како што се амбиентална светлина и изглед, боја на сли�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Најлон.Челик ролери тока држи појас б�

Тенок, посилни и ќе добиете совршен задник форма!.Доживеете притисок од страна на истегнување со нашиот

Изграден како тешко како вашиот најтешко тренингот, тој е идеален за Deadlifts, се Чисти и се Грчи, Squats, Powerliftin

ПРЕДНОСТИ на производите : употреба на висококвалитетна шевовите може да се избегне брзо абење на појас

Совршен за обука алатка : се Изгради на горниот дел од телото тежина со инкорпорирање на оваа рачка во си

Подобрување на вашиот дигање, powerlifting, bodybuilding, повлечете нагоре и Cross Fit техники со безбедни, GKRудобенодго�

Scroll