Обновено
MeiAOBest Мали Животни Кревет Хрчак Кадифен Зима И Топло, Виси Гнездо Верверица Еж Chinchilla Куќа

MeiAOBest Мали Животни Кревет Хрчак Кадифен Зима И Топло, Виси Гнездо Верверица Еж Chinchilla Куќа

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 167.76

★ Големина : 16*8cm/6.29"*3.14". ★ Направени на квалитетот Краток кадифен памук, меки, удобни,им даде на вашите мали домашни миленичиња совршен дом. ★ Симпатична Гнездо да се задржи вашето домашно Милениче далеку од студот, особено во зима. ★ Лесен за употреба, безбедно сместени во било домашно милениче соба, исто така Можете да го испуштите во кафезот како hammock, Е со двојна употреба куќа. ★ Кафез куќа е мала и повеќе погоден за хрчаци, глувци, холандски свињи, и други мали домашни миленици.Производот : Име : Хрчак Гнездо Боја : Сива/Розова Материјал : краток кадифен Големина : 16*8cm/6.29"*3.14" се Препорачува за домашни миленици : хрчаци, глувци, холандски свињи, и други мали домашни миленици.Карактеристики : севкупниот дизајн е едноставен и дарежлив, па е добар избор за зима.Зима доаѓа, додадете малку топло гнездо со мали домашни миленичиња!Пакување Содржи : 1* Хрчак Гнездо.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Големина : S : x 5.9 3.9 x 3.1 инчи; L : 7 x 5.1 x 3.9 инчи.Погоден за гвинеја свињи, chinchillas и мали зајаци.Ве молиме провер

Современ стил со faux кожа headboard и метална рамка.Силен Челик Душек Поддршка Slats.Луксузен поместена копчето

ГОЛЕМИНА ГОЛЕМИ, L за 68 кг (1316 фунти) мачка.Тоа е супер меки и топли, па вашето домашно милениче ќе се чувст

2x АвтоЗаклучување Машки Стожерот Плочи 3x Целосно Илустрирани Чекорпочекор Водич Книги.Вклучува пар те�

Удобно : Мали животни сакал да спие, се кријат и да ги преземат nap во ова удобно пештерата?.Може да се мија�

Дизајниран од страна на К&H со НАД 20 години искуство во креирање на безбедни, иновативни, квалитет на про�

ПРОИЗВОДОТ за НЕГА : Откако доби, отворете го мачка пештерата и нека отстои 24 часа да преземе соодветна ф

Направете Вашето Домашно Милениче Среќен,Удобен Кревет За Вашиот Омилен Миленик!Стаорец Хрчак Папагал

Алергија Отпорни Ткаенини : Алергија protectant ткаенина за совршен аерација и температура модернизација со

Погоден за bunny, зајаци, chinchillas, гвинеја свињи, хрчаци и други мали домашни миленици.ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме ос

Идеално место дизајниран за вашиот малку пријатели, безбедна и пријатна за нив, да спијат или да пуштите

Овој спиење кревет животинско дизајн е многу симпатична и пријатна,тоа е посебна за мали животни омилен

Се вклопува во голем 42x28 или 28x42 инчи гајба.Идеален за средни до големи големина или повеќе помали кучиња

Пријатна и пријатна за мали и средни раси, нејзините ултра мека надворешната школка е топло и смирувачк�

45см 18".Луксузна Quilted Душеци.Раскошна и стилски кабел поврзана опсег.Совршен за оние сит вечери.Во Sherpa ру�

Погоден за мачки во рок од 10 фунти,Приближна големина 16.5" дијаметар x 5.9" висока,Прирачник за мерење, ве мо

Стилски длабоки внатрешни работи кадифен и ребрести faux велур заврши обезбедува на вашето домашно милен

Scroll