Обновено
Отворено Плетен Складирање Кутија за Патио Мебел Организација и Складирање, Отворено Делукс Плетен Палубата Кутија, Фрли Градина Алатки и Базен Играчки (Времето ?

Отворено Плетен Складирање Кутија за Патио Мебел Организација и Складирање, Отворено Делукс Плетен Палубата

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 662.40

Ако имате било каков проблем со вашиот ред, pls контактирајте со нас преку е-маил прво, наша ќе биде на располагање за работа на секое прашање!.6" (W x D x H)отпорни на Вода ЈП лагер со архивиран closure Moisture доказ со покачена feet With гас лифт механизам за лесно отворање и затворање.Тоа е лесно да се избрише се чистат со влажна крпа.Оваа складирање кутија е лесно да се соберат.Димензии : 39.Боја : Brown Material : PE (полиетилен) ратан + прав-обложени челик frame Dimensions : 39.Отпорен на вода ЈП лагер со архивиран затворање.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

* Може да се прилагодите на логото, модел, големина и било логото треба, ве молиме испратете ни email, доколк

џемпери за жените волнени капути за жените црна плус големина за.есен и зима јакни за жените плус големи

*Автомобил Покритие, Направен од висококвалитет 4слој тешкидолжност материјал, издржлив и 100% водоотпор�

* Може да се прилагодите на логото, модел, големина и било логото треба, ве молиме испратете ни email, доколк

Супериорен изградба и класичен стил, нагласи овие естетски префинета парчиња, кои навистина се работи н

* Автомобил худ овозможува целокупната заштита од УВ, прашина, снег, индустриското загадување, птичји из

Убава пластика надворешна кутија има 22 литри капацитет за патио, дек, двор, тремот, гаража, и пролева за с

ја прави вашата виткање душек полесно да move Heavyдолжност мемориска пена за складирање торба чувајте ги в�

*Име на производ : Автомобил покритие*Производ во боја : сива*Материјал : Оксфорд ткаенина (заштита на бој

Повеќенаменски простор за Чување Одлично за складирање на патио перници, скара материјали, базен додат

*Еластичен кабелот на дното на капакот подобро ќе се вклопи во вашиот автомобил.Покрај тоа, постојат чет

* Може да се прилагодите на логото, модел, големина и било логото треба, ве молиме испратете ни email, доколк

Ние сме посветени на 100% услуги на клиентите и ќе се потрудиме да им обезбедиме на нашите клиенти со подо�

Идеален за перници, двор и базен резерви.Тоа е направена од сите временски услови.Лесно лифт и мека блис�

* Може да се прилагодите на логото, модел, големина и било логото треба, ве молиме испратете ни email, доколк

Scroll