Обновено
Ueohitsct Аквариум Риба Тенкови Одгледување Кутија Малку Риба се Двоен Слој Изолација Инкубатор за Повредени Мали Риби (1716116-AM146-2021-FBM), како што е прикажано

Ueohitsct Аквариум Риба Тенкови Одгледување Кутија Малку Риба се Двоен Слој Изолација Инкубатор за Повредени

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 348.72

Обезбедува изолација за агресивни риби, повредени, риба, мали риби, ракчиња, море clownfish, итн.Новороденче риба може да бидат изолирани од другите повредени или болни риба да го промовира нивниот нормален раст.Може да се користи како е кутија за телевизија-носител на риби, како паун, риба и bettas.Може да се спречи возрасни риба напади, за да се подобри стапка на преживување на ларви, посигурен и практични.Направени од високо-квалитетни пластични материјали, сигурен, трајни и има долг животен век.Вклучени компоненти : Складирање Кутија.Функција : 1. Новороденче риба може да бидат изолирани од другите повредени или болни риба да го промовира нивниот нормален раст. 2. Може да се користи како е кутија за телевизија носител на риби, како паун, риба и bettas. 3. Може да се спречи возрасни риба напади, за да се подобри стапка на преживување на ларви, посигурен и практични. 4. Обезбедува изолација за агресивни риби, повредени, риба, мали риби, ракчиња, море clownfish, итн. 5. Направени од високо квалитетни пластични материјали, сигурен, трајни и има долг животен век.Спецификација : Состојба : 100 Percent Сосема Нов Објект од Типот на : Риба Нуклеарен Материјал : Пластични Боја : Како на Слики Прикажани Функција : Безбедно да се изолира новороденче риба од други повредени или повредено риба Апликација : Риба Собрани Должина : Околу. 20. 8cm/ 8. 2in Пакет, Вклучувајќи 2 x Изолација Кутија 2 x Вметнете 1 x Прирачник 1 x Врска Цевка 2 x Маска 1 x Инка 1 x Одредување на Заградата на Риба Резервоарот 1 x Кутија Одредување Заградата.

Повеќе детали

Condition:
100Percent Brand New Item Type

Слични производи во категоријата

Miyuki Најлон Beading Тема за beading, beadwork, накит одлуки, капчиња и крпа ткаење.Оваа казна, но сепак силен beading тема

Плоштад (shape) Бројот на Парчиња : 1 Седишта во висина на : 1 Димензии (Вкупно) : 19.25 Инчи (H) x 19 Инчи (W) x 19 Инчи (D)

Тоа го направи на ДОМАШНИ миленици и со користење на мелење процес за да се обезбеди внатре и надвор од р

Бејзбол Картичка.Како Нови.Висок Квалитет.Бесплатен Превозот.На бејзбол карта е тип на тргување картич�

Обвивка : 100% Полиестер Морнарица Школка : 63% Памук 37% Полиестер Јаглен Хедер Школка : 51% Памук 49% Полиесте�

Школка материјал е тешко пластика.Транспарентен црн материјал, издржлив, dustproof, и shockproof.Секоја лента има

Оперативен Притисок : 0~10.2 kgf / cm2 (0~1.0 Mpa).Негативниот Притисок : 750mmhg (10 Torr).Температурата на работа Опсег : 0~6

Длабоко чистење, ефикасно да се отстрани вишокот на cutin, нечистотија и козметика остатоци во порите.Наза

Има 10 течност мл / 300 ml.Кристално Стакло : Направен од премиум leadfree кристал кој е транспарентен и lustroТие с

Пространа седиштето Седиште димензии : 18.5"W x 10"Г Splayed нозе обезбедува трајност за секојдневна употреба.Д�

Обвивка : 100% Полиестер Морнарица Школка : 63% Памук 37% Полиестер Јаглен Хедер Школка : 51% Памук 49% Полиесте�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

[Компатибилен Модел] Специјално дизајнирани за Fitbit Обратно 3 / Fitbit Смисла Бендови.Лесен за заклучување в

200 W аквариум грејач е погодна за 40 до 60 литри аквариуми.Должина 13" 120 V кабелот за напојување.Двојно топли�

✔Мултифункционален облека закачалки може да се задржи вашата гардероба чисти.Тркалезната и мазна раб �

¡¾Small форма фактор пакет¡¿На MPXV7002 серија piezoresistive сензор во мала форма на фактор пакет (СОП) е напредна мо

90% Polyamide, 10% Spandex.Еластична затворање.Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат Линија или Сува.Стил : Секси за

Овој далечински управувач складирање кутија е направен од висококвалитет СТП кожа, таписерии и издржли

Карактеристики : 1600x1200 (2 MP) HD поток со визија ноќ.Интегрирани влезот осветлување.Во реално време двонасо�

ML1812 SLA е 12 V 18 AH Запечатени оловни (SLA) батерија одржување слободни батеријата, Пакување од 2 УЛ Уверение.Д�

Категорија : Фанови, Термичка Управување, Термо Течност За Ладење, Греење).Mfr : Напредно Термички Решени

Scroll