Обновено
ZITENGZHAI WYS-XICHEN, Правосмукалка Филтер Поставени Замена Одговара за Бош Roxx'x & Одговара ForSiemens Екстремни Моќ BGS6PRO1,BGS62232,VSX6XTRM2

ZITENGZHAI WYS-XICHEN, Правосмукалка Филтер Поставени Замена Одговара за Бош Roxx'x & Одговара ForSiemens Екстремни

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 240.00

Ние ќе направи максимални напори за да можете 5-ѕвезда услуга.Тип : Правосмукалка Делови.Одговара За Бош & Одговара За Сименс 649841+570324. Вакуум Дел Тип : Филтри.Доловува груби честички на нечистотија пред полагање на воздухот во HEPA филтер.Производ на податоци : Цилиндар филтер Прави груба нечистотија честички пред полагање на воздухот во HEPA filter Color : Црна Washable HEPA филтер филтер за сепарација на суспендирани разлика од воздухот HEPA филтер ги задржува дури и на најмалите честички прашина Боја : бела со црни пластични frame Delivery : 1x Цилиндар филтер 1x HEPA filtersuitable за следниве правосмукалка модели : се Вклопуваат For BOSCH Одговара За BBZ 155 HF, BBZ155 HF00 Одговара За BGS 6 СИТЕ Погодни За BGS 6 ПРО 1, BGS 6 ПРО 1/01 ДОМА ПРОФЕСИОНАЛНИ Одговара За BGS 6 ПРО 2, BGS 6 PRO 2/01 ДОМА ПРОФЕСИОНАЛНИ Одговара За BGS 6 ПРО 3 Одговара За BGS 6 ПРО 4 Одговара За BGS 6 SIL 1, BGS 6 SIL 1/01 ROXX'X PROSILENCE, BGS 6 SIL 1 AU / 01 ROXX'X PROSILENCE BGS 614 М1 / 01 ROXX'X ЕКСКЛУЗИВНИ PARQUET, BGS 614 М1 / 02 ROXX'X ЕКСКЛУЗИВНИ PARQUET, BGS 614 М1 / 03 ROXX'X ЕКСКЛУЗИВНИ PARQUET, BGS 614 М1 / 04 ROXX'X ЕКСКЛУЗИВНИ PARQUET Одговара За BGS 61430, BGS 61430 CH / 02 ROXX'X, BGS 61430 CH / 03 ROXX'X, BGS 61430 CH / 04 ROXX'X, BGS 61430/01 ROXX'X, BGS 61430/02 ROXX'X, BGS 61430 / 03 ROXX'X, BGS 61430/04 ROXX'X Одговара За BGS 61431, BGS 61431/02 ROXX'X, BGS 61431/03 ROXX'X, BGS 61431/04 ROXX'X Одговара За BGS 61438, BGS 61438/02 ROXX'X, BGS 61438/03 ROXX'X, BGS 61438/04 ROXX'X Одговара За BGS 61466, BGS 61466/01 ROXX'X ПРО ЕНЕРГИЈА Одговара За BGS 618 М1, BGS 618 М1 / 01 ROXX'X ЕКСКЛУЗИВНИ PARQUET Одговара За BGS 61832 NL, BGS 61832 NL / 01 ROXX'X, BGS 61832 NL / 02 ROXX'X, BGS 61832 NL / 03 ROXX'X, BGS 61832 NL / 04 ROXX'X Одговара За BGS 61842, BGS 61842/01 ROXX'X, BGS 61842/02 ROXX'X Одговара За BGS 62130 ИЛ, BGS 62130 ИЛ / 01 ROXX'X, BGS 62130 ИЛ / 02 ROXX'X, BGS 62130 ИЛ / 03 ROXX'X, BGS 62130 ИЛ / 04 ROXX'X Одговара За BGS 6220, BGS 6220 AU / 01 ROXX'X 2200 ВАТИ, BGS.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Пакет Висина на Производот : 4 0".Пакет Должина на Производот : 5 0".Pacakge Ширина на Производот : 2 5".Земја на По

Премиум замена комерцијални вакуум филтер може да се користи за кларк, eureka / sanitaire, euroclean и nilfisk reliavac наред

Дизајниран за Црна и Декер алат VF110 dustbuster замена филтер.Филтер се вклопува ЦрноДекер Рака Vac модели : CHV1210

Замена За : Дел# 90552433 9055243301 HV1410, PHV1810, PHV1210, BDH2000 PL, BDH2020 FLFH и BDH1620 FLFH.Способен Да : PVF110 PHV1210 PHV1210 P PHV1210 B PHV1210 LA9 PD18

Замена Прашина Првенство Филтри Погоден за Ајкула Cordless Рачни Vacuums Модел LV800 LV801 LV801 C.Користи најнапредна

[Високо Квалитетни Материјали] Тоа е изработен од ABS материјал се со добра флексибилност, единствен дебе

Филтер за замена компатибилен со Ryobi P712 P713 P714 K.P712 филтер замена спореди Дел #019484001007 Вредни пакет вклучув�

Up Start Компоненти Бренд.Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бре�

Scroll