Обновено
Caydo 12 Парчиња 6 Инчен Везови Карики Поставите Масовно Бамбус Круг Крстот Бод Обрачот Круг Прстен

Caydo 12 Парчиња 6 Инчен Везови Карики Поставите Масовно Бамбус Круг Крстот Бод Обрачот Круг Прстен

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 431.76

Вез Обрачот 6 инчен дијаметар, карики се 3/8 инчи широка.На големо трговија на големо евтини цени 12 парчиња по пакет со ефективни производи.Евтини, лесни и издржливи.Изшкуркан мазна завршница го прави секој обрачот радост да се справи.Одлично за крос-бод, рака вез, (лента, crewel, свеќа wicking) и многу повеќе.Боја : Дрво боја.Големина на (приближно) : 6 инчен.Пакет се вклучени : 12 x 6 Инчи Везови Карики.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Вез водат дел може да се претвори 360 степени, погоден за своите удобно Агол.Може да клип везови се водат з

Метал Обрачот 200mm x 200mm Везови Површина 8"x8" И Иста големина обрачот како #820940096 Викинг Quilters Обрачот И Pfaff Quil

Оваа обрачот е компатибилен со Bernina Artista 180 170 165 итн., Шиење и Везови Машина.Други компатибилни машини, ве �

Направени од високо квалитетна ABS пластика, материјал, кој поседува пропадна отпорност, отпорност на тр�

Материјал : Вез Рамка направени од издржлив и долготрајни пластика е на животната средина, и може да се ч

Станот на платно и затегнете ја завртката.Пакет се вклучени : 10 x Везови Карики (4 Инчен ).Материјал : Напра

Оваа обрачот е компатибилен со Брат PE200 PE190 D PE180 PE180 D PE170 D PE150 PE150 V PE100 Babylock Акцент EM1 EM2 итн.Шиење и Везови Ма

Прилагодливи метална завртка на обрачот ви помогне да се стега широк спектар на ткаенина firmly4.Други ком�

Оваа обрачот е замена обрачот за стабилизација и асоцијација 447 обрачот компатибилен со Брат Машини.Ве �

5 инчен дијаметар 6 карики по ред 3 / 4 inc дебели.L Заградата за затегнување.Изшкуркан Мазни Рабови 5 инчи, со

Исто така, голем подарок за лукав лице во семејството или почетник.Практичен и удобен.Сосема нов и висок

Scroll