Обновено
Voron Стакло во Каналот Екстра Трајни Дожд Штитници за Тојота 4Runner 2010-2022, Прозорец Deflectors, Пропустливи Прозорец Очила, 4 Парчиња - 220101

Voron Стакло во Каналот Екстра Трајни Дожд Штитници за Тојота 4Runner 2010-2022, Прозорец Deflectors, Пропустливи

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76

Ги добиете сега со кликање на Додади во Кошничка над денес.Брза и Лесна Инсталација – Секој од нашите во каналот пропустливи прозорец очила доаѓа со сите потребни алатка која овозможува долгорочна сигурна инсталација.Без комплицирани инструкции потребно.Уште подобро, тие се фалат со во-канал дизајн кои имаат влијание врз вашиот прозорец ќе нагоре или надолу додека сеуште доставување година покривање на сите видови на времето.Подобрена Вентилација и Протокот на Воздух – Одлично за сите временски услови нашите Voron Стакло на прозорец за deflectors помогне да се подобри вентилацијата внатрешноста и надворешноста на вашиот автомобил да се намали огледало и прозорец fogging, а да се зголеми циркулацијата на воздух.Сет); -Помага Блок Дожд, Ветар и Сончеви Зраци; -да се Загрози-Поликарбонат Отпорен на Изработка; -Рационализација на Сместување за Оптимизиран Прозорец Поддршка; -Брза и Лесна Инсталација; -се Достапни за Повеќе Возило Модели и Телото Стилови; -Доверлив Обезбедување на Квалитет.Добиете премиум Voron Стакло на прозорец за deflectors за вашето возило денес и започнете да уживате повеќе удобно возење на сите година.Блокира сончевите зраци, дождовните капки и ветерот додека возите по патот со премиум Voron Стакло на прозорец за deflectors.Тоа е причината зошто ние го направивме на овие високо-квалитетни Voron Стакло на Прозорец за Deflectors дека се инсталира над вашата страна windows беспрекорно да им помогне да се подобри циркулацијата во вашето возило кога прозорецот е долу, ги блокира сончевите зраци од фрлаат во, и дури и да се задржи облачно од капе долу кон внатрешноста на вашиот столовите.Подобро Покривање со Во-Канал Дизајн.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Еден пар право / лево.Изработен од квалитетни пластични материјали.Зголемената површина е тридимензио

AC стил Customобоен за да одговара на вашето возило боја (ве молиме бидете сигурни да се провери боја код на

Fitment : ве Молиме проверете Fitment Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило пре�

Боја : црна / Јаглерод .Материјал : ABS.Според фабричките спецификации.Совршен натпревар за оригиналот.Лес

5ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА!Ако имате било какви проблеми со намали во следните 5 години, ние го замени тоа БЕСПЛА

Fitment : ве Молиме проверете Fitment Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило пре�

Правец на deflector направени во Европа.Наменска Триумф Елен 1965, 1966, 1967, 1968, 1969, 1970, 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976, 1977, 1978, 19

Материјал : Јаглерод влакна,Направена од страна на одобрен & сертифицирани производители со материјали

Внимание!Овие камион додатоци ОБИЧАЈ се ВКЛОПУВААТ само за Chevrolet (Chevy) 20142018 Silverado 1500 членови на Екипажот К

*Добар Fitment : Овој заден спојлер на багажникот крило е добро одговара за Мерцедес Бенц SLC Класа R172 SLC180 SLK200

Доаѓаат Во Нови.Може да биде инсталиран Директно.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил Модел е

Целосна висина, заврши околу, дизајн обезбедува елегантни, аеродинамичен изглед.Ефикасно ги штити хауб�

Одговара За 20062009 Ford Fusion.Стил : DS Стил Материјал : Висок Квалитет на Полиуретан (СТП) Боја : Unpainted Суровини Ц

Интегрирани LED светло систем станува стандард.Висока јачина, умре фрлија алуминиум легура поврзаност с�

Customукрасениот и прецизност конструиран за да се вклопи вашето возило е худ совршено.Месеци директно до

Ќе бидете во можност да уживаат во аудио системот на вашиот автомобил, разговор со патници и да се напра�

Безбедност диск, им даде на вашиот автомобил одлична заштита.Надградби на вашиот автомобил со многу сим

Одговара : МерцедесBenz CLSClass W219 Купе 20042010 Обоен Со Standox Боја, Светските Водечки Снабдувач На Автомобил Refinis

Автомобилот Спојлери Додатоци Стандардна Големина Производ, ве Молиме да Ни овозможи со Модел, Годинат�

Број на Објектот ; 1 Парчиња , Боја ; Хром.Одговара на Мицубиши Pajero Montero Спортски Suv Година 2016 2017 2018 За 4 Врат

Fitment : Ова Задните Покривот Спојлер одговара за Мерцедес Бенц Класа W176 A180 A200 A250 A45 AMG Hatchback 2013 2014 2015 2016 2017 2018

Прецизност Автомобил Надворешните Делови, со Цел Подобро да Одговара на Вашиот Автомобил,ве молиме да Н

ПрецизностОдговара Обичај патосници – Користење на напредни саќе технологија овие Clim Уметност автомо�

⩺Висококвалитетни материјали : Направен од висок квалитет и лесен карбонски влакна материјал, подобру�

Состојба : 100% Сосема Нов.Количина : 1 Сет.Боја : Исто како слика покажа.Материјал : квалитетна пластика.Спе

Одговара : Mazda MX5 Miata NA 1 Генерација Roadster 19891997 Обоен Со Standox Боја, Светските Водечки Снабдувач На Автомобил

пакет висина : 180.34 cm.пакет должина : 12.7 cm.пакет ширина : 27.94 cm.Тип на производ : АВТО ДОДАТОК.Стампедо Автом�

✔Fitment : за LexIS200t IS250 IS300 IS350 База / F Sport 20132015 Е F 20132014 Седан ✔Пакет, вклучувајќи : 1 компјутер заден спојлер на

ПОДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ : на задното крило може да се задржи стабилноста на возилото, кога во големи брзини,

ВАЖНО : Само се вклопуваат Super Cab со 2 полна големина пред вратите & 2 suicided задните врати.НЕ за Super Crew Кабина

Scroll