Обновено
BOKT Современа Минималистички 3-Светло Кујнски Остров Pendant, Мат Црна Абажур Заврши Флеш Планината Светилка, Геометриски Модерна Линеарна Лустерот Осветлување Тела с?

BOKT Современа Минималистички 3-Светло Кујнски Остров Pendant, Мат Црна Абажур Заврши Флеш Планината Светилка,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 602.40

Спецификации : сенка дијаметар : 2", крошна дијаметар : 5.9", должина на светлината тела : 47.Светлината и декорација.2",Род : 15"+15"(контактирајте со нас ако ви треба повеќе),3 x 5 W E26 LED место светло неутрална светлина (вклучени) сијалица замена молиме обратете се на ASIN B07 Q4 NVQN3.База тип : E26*3 (Сијалица вклучени).База тип : E26*3 (Сијалица вклучени).Доаѓаат со скатен таванот адаптер, можете да го инсталирате на степенеста/сленг таванот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

5 см) x Висина 1"(2 Не го надмине одредениот wattage.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние нудиме 30 дена од денот на незадово

【ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА】Оваа pendant светлина е совршен за надворешна употреба, кујнски остров, Кафе бар,Ходни

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Атрактивен Дизајн : рустикален лустерот осветлува вашиот простор и нуди врвен светлина со 8 изложени св�

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

ОДГОВАРА на ВАШИОТ ДЕКОР ТЕМА : се Состои од чистење на правоаголник криви со мат црна железо заврши кој�

Идеален за јадење соби, влезот, ходникот, кујнски остров, спална соба и дневна соба.И сигурно ќе уживате �

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Три Светлина Островот Pendant од Ballston колекција.Објектот Димензии : Должина : 6 50 инчи Висина : 9 00 инчи Ширина

FARMHOUSE СТИЛ : Добро изградени 4светло островот светлина обезбедува селски атмосфера на секој дом.Одликув�

Лустерот Димензии : Должина 47" / 120cm, Ширина 9" / 22cm, Висина 14" / 35cm; Должина на Кабелот : 59" / 150cm (Прилагодлив�

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Најдобри желби!.Никакви проблеми,ве молиме слободно да ни каже директно,Ние ќе го реши проблемот за вас �

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

68 инчен метални синџири и 8 монтажни токи, LABOREDUCER ОСТРОВОТ СВЕТЛИНА е дозволено да се прилагоди на висина

Три Светлина Островот Pendant од Ballston колекција.Објектот Димензии : Должина : 8.00 инчи Висина : 11.00 инчи Ширин�

● Оваа евиденција на blue барок кујнски остров виси светлина, може да го направи сите разликата во изглед�

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Стаклена купола pendant светлина троа 2 поврзување прачки дизајн.Метал pendant светлина со црна и glod заврши 3св�

Scroll