Обновено
Томас 332-9429-TMS Foxx Живот Науки ThSci EZwaste Sys, 4 L, HDPE, 4X 1/16 OD, 4 ПОЛУПАНСИОН

Томас 332-9429-TMS Foxx Живот Науки ThSci EZwaste Sys, 4 L, HDPE, 4X 1/16 OD, 4 ПОЛУПАНСИОН

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 7824.24

Бренд Име : Томас.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 332-9429-TMS.FOXX ЖИВОТ НАУКИ 332-9429-TMS Th Sci EZwaste Sys, 4 L, HDPE, 4x 1/16" OD, 4 ПОЛУПАНСИОН.Бренд Име : Томас.Број на Предмети : 1. Дел Број : 332-9429-TMS.Добавувачот SKU : 1171 Y20 EA.Земја на Потекло : сад.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Секој систем вклучува 13.Versa Cap, Капа и Адаптер технологија, ја елиминира потребата да се отстрани цевки о

Силна, отпорно на гребење материјал со одлична хемиска отпорност.Широкустата дизајн за лесно пополнува

Капацитет : 5gal.Должина : 245mm; висина : 342mm; width : 248mm; тежина : светло.Материјал : HDPE со навој 63mm затворање.Голе

Материјал : hdpe.Сад od : 14.4 инч.Od цевки порти : 4 x 1 / 8" и 4 x 1 / 4".Црево barb : 0 На 60 L ОН / ТОЧКА Филтер за Полнење, Versa

90° адаптер вклучен за максимална складирање флексибилност.75" Должина, HDPE / Полипропилен 1 порта за 1 / 4" цр

Scroll