Обновено
Mintrico placemat за Трпезариска Маса Поставена на 2 Силикони Отпорни на Топлина Не се Лизга (2, Бел Триаголник) ...

Mintrico placemat за Трпезариска Маса Поставена на 2 Силикони Отпорни на Топлина Не се Лизга (2, Бел Триаголник)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76

БЕЗБЕДНО И ХИГИЕНСКИ : 100% храна одделение силиконски (не BPA, латекс, олово или phthalates).Силиконски има ниска хемиската реактивност и ќе ги обесхрабри микробиолошки раст.ПРАКТИЧНА настава : Лесно за чистење - само избрише со сапун и вода или место внатре во машина за миење садови.ПРЕВЕНТИВНИ : Штити површини од spills и кондензација, формирана врз јадења или пиење очила.Нашите силикони placemats нема лесно да се префрли во текот маса на површината.ПОДАРОК ИДЕЈА : префинет дизајн и пакување прави за совршен мал присутни.ИЗБОР : неколку дизајни се достапни во Mintrico е продавница.Опис - Проѕирен заврши на рабовите - Димензии 15.59" x 12.83" x 0.05" (396mm x 326mm x 1.3 mm) - отпорни на Топлина до 445°F (229°C) Производ за нега - Ние го препорачуваме за перење нови силикони placemats во машина за миење садови пред првата употреба - Иако производот е отпорни на топлина, тоа не е топлински изолатор - не се користи како trivet - Чиста spills веднаш за да се избегне дамки.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Имитација коноп placemat големина : 18 x 12 инчи (45.72×30.48 см).Материјал : Полиестер.На roving го имитира ефектот на

Разни стилмодерен,минималистички,ретро,апстракт,boho NOTE : Машина мие со ладна вода,рака мие best Not кајгана,н

Имитација коноп placemat големина : 18 x 12 инчи (45.72×30.48 см).Материјал : Полиестер.На roving го имитира ефектот на

Не кајгана [ Совршен за Многу Наврати ] Апсолутна елегантна декорација на свадби, бохемски тематските па

100% Чист Лен Снег Печати Табела Тркачи Направени од Европската Лен е Тежина и Текстура Совршено Прилагод

Ефективна отпорност на топлина, се повторува за перење со различни слоеви, добра светлина перцепција.До

Ве молиме чисти placemats во време кога тие се нечисти, избришете ги со влажна крпа или исплакнете со вода, из

⭐️Првенство мат има многу различни видови на предности како што дамкаотпорни, отпорни на топлина, анти

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Прослават најубавото време од годината, со quilted памук placemats од C&F Дома.Со два празнична �

Mepra обезбедува најдобар на placemats кои се подобри за подготовка на храна, сте присутни.Mepra обезбедува најдо

На задната страна на оваа placemat е одличен ресурс за одговарање на прашања како "Што предизвикува молња и �

4 инчен(39cm) во дијаметар,која е погодна за вечера табела употреба.Гаранција за квалитет : Сите placemats се об�

❤ Материјал : ПВЦ, изберете боја и поставена што треба.Едноставен, но исклучителен дизајн, Екопријателс�

✅ САМОСТОЈНО ХРАНЕЊЕ овозможена – Дали сте во потрага по лесен начин да се учат на вашето бебе како да с

Ткаени од 100% природни органски трајни лен во Морето Зелена боја Посилна од памук,не се лизга и одлично н

Scroll