Обновено
YADSHENG Бања Полица Метал Кошница Крпа Рек Бања Полица Бања Дневна Соба и Кујна Екранот Рек Бања Полици (Боја : Злато, Големина : 65x22x17cm)

YADSHENG Бања Полица Метал Кошница Крпа Рек Бања Полица Бања Дневна Соба и Кујна Екранот Рек Бања Полици (Боја

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 542.64

Совршен за употреба на парчиња поединечно во други купатила, кујна или спална соба.Во бањата, место toiletries на ѕидот полица, како што се шампон, клима уред, туш гел, итн., и висат крпи под.Тоа е исто така се идеални за спални соби, дневни соби, канцеларии, итн.Материјал и големина на : материјалот е железо, големината е 65x22x17cm, во материјал силен и издржлив.Бања полица има силен капацитет на носивост, нема да биде изгребани, и нема да рѓа.Прекрасен изглед, едноставна структура, цврста структура и отпорност на корозија.Бања помеѓу ќе ги чува сите ваши козметика и toiletries, за ослободување до вредни простор за складирање на шалтер, мијалник или туш.Широко се користи во кујна, бања, балкон, итн.Специјален Дизајн - Модерен дизајн, елегантен стил,го прави чист изглед.Висок квалитет бања полици со вистинската убавина и цврстина.Бања полиците ќе додадете стил на вашата спална соба, бања, дневна соба, канцеларија или повеќе.Обезбедува одлични перформанси и подолг живот.Погоден за влажно бања средини.Лесно да се инсталира и многу едноставна, да им се овозможи да го постави во минути.Па можете да остатокот увери дека новата бања складирање полици ќе се постави брзо и вашата бања ќе биде направена веднаш.Пакување листа : бања полица * 1.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

✅2 ИНСТАЛАЦИЈА МЕТОДИ Без дупчење со моќни лепило;или традиционален дупчење со завртки сет .Ќе не одгов

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбеднос

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање на системот.'Рѓа доказ со�

Материјал Направени од издржлив простор алуминиум, има висока заврши, мала тежина и не рѓа.Погоден за в�

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.�

Висок Квалитет:Материјал : Генијален Изработка,Ng и Текстура, АнтиПадот и Потрајни, Едноставна Форма, по

Материјал : Space Алуминиум.Површината Технологија : Anodic Оксидација.Применливи сценарија : Бања / Тоалетот,

【Материјал】Железо спреј бои процес, безбедно и материјални, нетоксични здравје, рѓадоказ, носатотпорн

Од компанија која е позната за исклучителен квалитет од 1977 година, Gatco дава премиер suite, Таверна.Оваа кол�

Материјал : Бакар.Лесна Инсталација,Лесно Да Се Чисти,Убаво И Практично.простор за заштеда, голем капаци

Креирај еден лесенќе и удобна атмосфера во вашата бања со оваа бања пешкир држачот.Се постигне релаксир

Со модерен изглед,тоа ќе биде погоден за сите видови на декорација стилови и додадете модерна чувство в�

Од Производителот Нашата компанија е интензивно се ангажирани во креирање и давање на ексклузивна коле

❤[СПЕЦИФИКАЦИИ] 6.5*6.5*5.5 cm, 3парче сет туш гел шише носителотпогодна за разни полни производи, шампон, туш �

Многу погодни за употреба во влажни бања средина.★【Брз Дренажа】 : вентилацијата и шупливи дизајн на ба

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбеднос

Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг мат

Големина и Материјал?10.4*4.1*1.97 инчен?26.5*10.5*5cm??Железо+Viscose.Инсталација : Нема трага лепило, без дупчење.Не се

Доволно Меморија и Простор за Зачувување Над тоалет дизајн е идеален за да се обезбеди доволно простор �

1 Двоен слој кука багажник, слободни перфорација ѕидмонтирани, зголемената парапет дизајн 2 Таписерии и�

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Кристал акценти додадете елегантен допир.Сокриени ш

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Акрилик компоненти суптилно ги истакнуваат овој еле

Овој тоалет решетката може да биде важен дел на разни дома мебел 【Цврсти и издржливи】 тоалет решетката

Многу погодна за кујна, бања и тоалет, дневна соба и други прилики да ги красат и да се среди, се направи в

Зачувување на вашите шампон, телото се мијат, бања сунѓерот и повеќе.Полиците се дизајнирани за да ги ор�

Кој премиум IPE Ironwood и цврсти месинг хардвер оваа полица е направена за издржливост, сила и стил.Тоа претс

【Ретро Стил】 : Железни цевки и рекултивираните вистинско дрво состав во гроздобер стил.Складирање и ук

81 in Opening Должина : Околу.Ви благодариме за вашето разбирање МОДЕРНИОТ СТИЛ : Естетски префинета бранеа за

★ ВИСОК КВАЛИТЕТ Изградена од 304 од не ' рѓосувачки челик, обезбедување на квалитет и долговечност во вл

Scroll