Обновено
ГАРАНЦИИ & Co 25 Водител на Памук Skeins Крстот Медиум Сина Бод Конец Везови Sweing Теми

ГАРАНЦИИ & Co 25 Водител на Памук Skeins Крстот Медиум Сина Бод Конец Везови Sweing Теми

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1432.80

Водител на Памук капчиња темата е направен од Памук.Тежина : 70-90 гм.Пакет Содржина : 25 Skeins.Големината на секоја нишка : 8 Метри Секој.Одличен за крстот бод, рака игла работа, везови, разубавувањето, крои, плетење, уметнички и занаетчиски цел.Направени од супериорен квалитет Водител на памук, со висок кршење на отпорот.Производ во боја може да се разликуваат со Производот сликата, што се должи на екранот на екранот разлика.Водител на Памук капчиња темата е направен од Памук.Тежина : 70-90 гм Пакет Содржина : 25 Skeins Големината на секоја нишка : 8 Метри Секој Одличен за крстот бод, рака игла работа, везови, разубавувањето, крои, плетење, уметнички и занаетчиски цел.Направени од супериорен квалитет Водител на памук, со висок кршење на отпорот.Производ во боја може да се разликуваат со Производот сликата, што се должи на екранот на екранот разлика.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Издржливи, Водоотпорен, Висока Цврстина.ДЕБЕЛИ, ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН ВЛАКНО Поради својата дебелина и издр�

1 skein на 6 насоки 8 метри долг на премиум DMC тема.Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави исчезну

Ве молиме љубезно ни остави позитивен откако ќе бидете задоволни со вашата нарачка.Ве молиме додадете д

DMC 6Вез Влакно Памук 8.7 ydМедиум Светлина Школка РозоваПомеѓу 223 &224 DMCШестВез Влакно Памук.Брилијантен, ше�

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте не со било какви прашања.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ �

Ќе трошат помалку време да се средиме вашата тема и на везови.изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН висока јачина �

Помогне на вашите деца, пријатели, мајки, баби, соученици, соседи или почетници да се запознаат со предно

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

Еден 73 двор топката на 100% екстрадолго главен Египетски памук, идеален за вез, quilting, applique, капчиња, удар со

Highend спецификации секој конец е 10.Тоа не само што ја подобрува децата практична способност, но, исто така

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

ПАЛТА & КЛАРКСузан Bate е Сидро Везови Конец.Откачи од најдобрите светски 100% Египетски памук.Водител ви ну

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

Тип на производ : ДОМА.Пакет должина : 16.51 cm.Пакет ширина : 4.572 cm.Пакет висина : 2.032 cm.ПАЛТА lustroнијанси, кои с�

Светла боја,богата сјај,неисчезнува,цврста,мазна чувствуваат,не статички електрицитет.Има толку висок

Белешка за бои 50 / 100 / 150pcs : Постојат 50, 100, 150 различни бои 200pcs : Таму ќе биде 150 различни бои, а останатите 50 �

Погоден за крстот бод почетници и пријателство нараквици креаторите на Известување : Крај на боја може �

Тоа е лесно да се разбере зошто ние го продаде милиони нишка на нашата голема невоља памук целиот свет с�

Виножито боја на везови темата е совршен за пријателство нараквици,Уметности и занаети, крстот бод, стр�

Scroll