Обновено
Lenergy Пилатес Мат Аниме Девојка Јога Мат Еко Пријателски Вежба Мат Не се Лизга Салата Мат Дебели Фитнес Мат Тренингот Мат со торбичката 32x72 во

Lenergy Пилатес Мат Аниме Девојка Јога Мат Еко Пријателски Вежба Мат Не се Лизга Салата Мат Дебели Фитнес Мат

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1031.76

Ултра-дебели, ултра-долго и ултра-широк : 72x24in/183x61cm големина одговара на повеќето луѓе, може да обезбеди доволно простор за секаков вид на вежбање, ултра-дебел 6mm висока густина обезбедува одлични амортизирање и еластичност, сите перници се опремени Слободни кеси.Двострано против пролизгување : и Двете страни имаат специјални анти-лизга дизајн, и густина е поголема од обичните јога душеци, кои можат да обезбедуваат одлични зафат.Јога мат е направен од висок квалитет на еко-пријателски TPE материјал, нема фабрика мирис, е еколошки и здрава, а е најдобар подарок за јога љубовници.Грижа инструкции : Избрише со влажна крпа со ладна вода и благ детергент, ве молиме да не се изложуваат на сонце подолго време. ❤Заштита делови од телото : Ова јога мат е професионална, лесни, дебела и удобно доволно за поддршка на различни делови од телото и да се избегне повреда.Големина : 72x24in/72x32in( 183x61x0.6cm обезбедува доволно простор да ги собере било кој тип на вежби и ултра-дебел 6mm висока густина обезбедува одлични амортизирање и еластичност.Тоа има одлична еластичност, амортизирање и се лизга отпор. ❤Супер дебела, долга и широка : 183x61x0. )Тежина : 1kg/1.Заштита на делови од телото : Ова јога мат е професионална, лесни, дебела и удобно доволно за поддршка на различни делови од телото и да се избегне повреди.Тоа е најсоодветен за практикување на јога, Пилатес, истегнување, седат прозорци, push-up прозорци, итн.Топ еколошки материјали : Ова јога мат е направен од високо-квалитет TPE еколошки материјали и има положено тестирање и сертификација на CA65 и ЕУ се ПОСТИГНЕ стандарди.Сите перници се опремени со слободни кеси. ❤Одржување инструкции : Избрише со влажна крпа со ладна вода и благ детергент, ве молиме да не се изложуваат на сонце подолго време.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Тоа е најсоодветен за практикување на јога, Пилатес, истегнување, седат прозорци, pushup прозорци, итн.❤Врв

Истури Saver Усна (Спречува spills од донесувањето на тепих).Причини за да ја изберете MAXLINERСАД патосници : Да�

6cm обезбедува доволно простор да ги собере било кој тип на вежби и ултрадебел 6mm висока густина обезбеду�

ТЕШКИ ЗАШТИТА : Пламен retardant, флексибилни ПВЦ винил го штити вашиот кат од маснотии, нафта, јаглен, рѓа, и �

)Тежина : 1kg / 1.Јога мат е направен од висок квалитет на екопријателски TPE материјал, нема фабрика мирис, е

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ланче затворање.Машина За Миење.КЛЕЧА

Кадифен Животинско Влечки Една Големина Теди Носи Влечки, Средни Одговара за Жените Големини, НИ Голем�

Сите SMARTLINER производи се внимателно конструирани да се вклопи во секој автомобил точно во право.ЛЕСНО ДА

❤Врвот еколошки материјали : Ова јога мат е направен од висококвалитет TPE Екопријателски материјал, и и�

Лиен 3 D тим логото.Отвори во аглите за дренажа.Совршен за вратите.Издржливи винил изградба 19 инчи x 30 инч�

Топ еколошки материјали : Ова јога мат е направен од висококвалитет TPE еколошки материјали и има положен

Топ еколошки материјали : Ова јога мат е направен од висококвалитет TPE еколошки материјали и има положен

Никогаш не грижи се за јамка вежба бендови се премногу еластичен или премногу мала.Бендовите Лесно да с�

Ултрадебели, ултрадолго и ултраширок : 72x24in / 183x61cm големина одговара на повеќето луѓе, може да обезбеди д�

Грижа инструкции : Избрише со влажна крпа со ладна вода и благ детергент, ве молиме да не се изложуваат н�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ланче затворање.Машина За Миење.КЛЕЧА

Специјално дизајнирани : На Тесла модел с кат мат е обичајнамалување специјално за моделот y.Одговара на

75" винил лого.Нашите Везени Автомобил мат собата е совршен елегантен и стилски изглед во секое возило.Fitm

▶ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи душеци да се постават надвор на сонце (или да користите фен за коса), на д

Еден сет на 4pcs (2 пред душеци + 2 задните душеци).Големина : Пред14.8 во / 37.5 cm X 17.3 во / 44cm X 26.8 во / 68cm; Заден17.2 во

❤Одлично двојноlayer не се лизга текстура : и двете страни имаат специјални не се лизга дизајн, и густина е

БЕЗБЕДНО и ИЗДРЖЛИВИ : YITAMOTOR подни облоги се направени со нетоксични и без мирис TPE материјал, овозможува

Непропадна рециклирани поддршка 100 проценти најлон лице.Машина перат.Енергична екипа бои.Совршен за ва�

② Вклучува 2 пред патосници Направени од страна на уникатен прецизност дигитални ласерско скенирање за

Топ еколошки материјали : Ова јога мат е направен од висококвалитет TPE еколошки материјали и има положен

Scroll