Обновено
SKILCRAFT 7045-01-599-5299 Поликарбонат Приватност Shield 3M Приватност Филтер, Размер 16:9, 14-Инчен Широк Екран, Црна

SKILCRAFT 7045-01-599-5299 Поликарбонат Приватност Shield 3M Приватност Филтер, Размер 16:9, 14-Инчен Широк

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1542.96

Направени со користење на квалитет 3 M материјали.Лаптоп набљудувачите им овозможи на корисниците да ги задржи доверливи или чувствителни материјал да бидат видени од страна на другите.Приватност филтри штити екраните од гребење и отпечатоци од прсти и така се минимизира сјајот и да се намали напрегање на очите.Направени со гордост страна на Американците кои се слепи.SKILCRAFT направени со користење на квалитет 3 M материјали, SKILCRAFT приватност филтри за LCD десктоп и лаптоп набљудувачите им овозможи на корисниците да ги задржи доверливи или чувствителни материјал да бидат видени од страна на другите.Приватност филтри штити екраните од гребење и отпечатоци од прсти и така се минимизира сјајот и да се намали напрегање на очите.Лесно се инсталирани или отстранети без штета за екрани.Филтри остане во место кога лаптоп е затворен.Да се избере точниот филтер за вашиот монитор, одговара на вашиот екран висина и ширина на производот опис.Пакување е направен со користење на 100 проценти рециклирани содржина.Во суштина исти како 3 M приватност филтри.Мерење на големина е дијагонала, хоризонтална, вертикална.Големина : 14-инчи, широк екран.Достапни во поликарбонат материјал и црна боја.SKILCRAFT - направени со Гордост страна на Американците кои се Слепи.Изберете SKILCRAFT за квалитет на производите со намена.SKILCRAFT - секој купување создава работни места за Американците кои се слепи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ТМоќ Направени со Сосема нов Влезниот Напон Спектар : AC 100 V 240 V ( 9 V DC ) (( ❌НЕ за 5 V верзија )) Ве молиме Биде

✔БЕЗБЕДНОСТ : Supply Source Производите изработени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќе за

Излезна моќност : DC : 5 V 1А; AC : 100240 V.Компатибилност : За сигнал бустер и други конектори со 5.5*2.1 mm.Лесен за и

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Добра Компатибилност : Погоден за 98% електронски уреди на пазарот, како што се : Led Лента, Предводена string с

✔БЕЗБЕДНОСТ : Supply Source Производите изработени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќе за

Одговара : Bose за Sound Dock Portable (Оригиналниот) N123, Sound Link Воздухот, Sound Link Безжична Bluetooth Дигитални Музички Сис

Оригиналниот Замена Додатоци за Сите Iseebiz Автоматско Мачка Куче задолжени за хранење телиња и Куче Каме

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се

Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите.Компатибилен со : БИСЕР на ЈС120503 S ЈС120502 K ЈС120503 S ЈС120502 K 22 LEATV; S

ТМоќ Направени со Сосема нов, МОЌ СПЕЦИФИКАЦИИ : Влезниот Напон Спектар : AC 100 V 240 V ( 19vdc ).Компатибилен со :

Одличен квалитет сосема нов ac адаптер.Ова е моќен адаптер кој обезбедува доволно засилувачи за поддршк

【Моќ Спецификации】Текст : AC 100 V240 V 50 / 60 Hz; Излез : 24 V DC , 4А96 W max; DC plug големина е 5.5 мм x 2,5 mm.Компатибилен со 5.

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

150% врвно оптоварување способност(100ms) 20~+70℃ работна температура.Заштита : Краток спој / Преоптоварување

ВИДИ СЛИКА ЗА СООДВЕТЕН МОДЕЛ#.КОМПАТИБИЛЕН со ЦРНА КОБРА HH50 WXST HH 50 WXST HH 50 WX ST рачни БЛАГАЈНИЧКИТЕ радио н

Бренд Нови AC / DC Адаптер.Одличен квалитет замена на напојување за LG Монитор.Опремен со надполнење, кратк

Поларизирана Моделирани Приклучокот Одговара на Повеќето Стандардни НИ Штекер 8' Долг Кабелот Обезбеду

150% врвно оптоварување способност(100ms) 20~+70℃ работна температура.Заштита : Краток спој / Преоптоварување

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Должина на кабелот : 56 инчи.Конектор Големина : 5.5 мм x 2.1 mm (10мм долг).Влез : 100240 V ~ 50 / 60 Hz 0.5 А Излез : 12 V 1А (1000m

Scroll