Обновено
S SMAUTOP Дигитални Далеку Инфрацрвен (ПРВ) Топлински Сауна Ќебе со 2 Зона Контролер да се Намали телесната Тежина Тенко Тело Дома

S SMAUTOP Дигитални Далеку Инфрацрвен (ПРВ) Топлински Сауна Ќебе со 2 Зона Контролер да се Намали телесната

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2520.00

❤ 【Погодно термостат】 : потребни се само 10 минути да се губат телесната тежина, detoxify, испаруваат, и кул, и таа повеќе не е тешко да sculpt.Дури и во различни спиење позиции, тој има флексибилен се протега способност.Далеку инфрацрвена ткаенини ослободување 9-14um на далеку инфрацрвени зраци, кои можат да генерираат resonances со иста фреквенција клетки во човековото тело.Како пот се елиминира од телото, да се постигне здрави губење на тежината ефект.Легнал и да уживаат во овој сауна момент во насекаде. ❤ 【Примена обемот и толпата】 : Ова може да се користи во топла пролет и салон или лични убавина домашна нега. ❤ 【Безбедно Ленти】 : надворешниот слој е високо-одделение СТП материјал, кој е водоотпорен ПВЦ.Како пот се елиминира од телото, да се постигне здрава ефект.Употребата на Далеку Инфрацрвени Зраци (ПРВ) е сведочеа да биде еден од најефикасните и научни методи за слабеење или тело ре-shaping.Додадете 85 степени, автоматски ќе се исклучите од линијата, стоп за греење и намалување на алармот една минута, додека зголемување далеку инфрацрвена греење жица и топлинска аномалија заштита. 10 минути ЕЛА сауна време еднаков на џогирање еден час, 30 минути пливање и така натаму.Преку контролер за прилагодување на температура од 35 до 75 степени целзиусови степени, времето може да се подеси од 15 до 60 минути.Ако треба да се исчисти, само пресврт на влажна крпа за да ја исуши и избрише тоа.По прилагодувањето на работното време и излезна температура, ве молиме притиснете "S/P" копчето за да започне sanua ќебе.Ако сте еден од дома, можете да заштедите пари за да се плати за салон за убавина.Совршен начин да се релаксираат по вашата дневна зафатени со работа.Далеку Инфрацрвени Зраци (ПРВ) дури и го подобрува и го отвора целулитот.Таа промовира системски циркулацијата на крвта, dredge целото тело меридијанска, тоа ќе ве направи потење и слабеење на физиотерапијата.5 инчен), 200kg(440.Оваа сауна ќебе се фокусира на ЕЛА (ДАЛЕКУ ИНФРАЦРВЕНА) енергија, обезбедување на комплетна 360°степен на ЕЛА сончева топлина која е тело-пријателски, 9-14 micron бранова должина. ❤【 Како тоа функционира】 : Далеку инфрацрвени зраци, навлезат во телото, макромолекуларни група вибрации, претворање во топлинска енергија, зголемување на температурата на длабоко во кожата ткиво, промовирање системски циркулацијата на крвта, го исчистите телото меридијани, го забрзуваат метаболизмот на телото, пот, потење, слабеење / слабеење на физикална терапија.Производот е строго забрането од виткање на топлина.

Повеќе детали

Color:
Silver

Слични производи во категоријата

Име На Производ : Накит Кутија.Материјал : Крв Сандаловина.Популарната елементи : ретро стил.Големина : з

Големина : 84*60 инчи(213cm* 152cm).На ВисокоКвалитетна Мека Фланелен Боксери Ткаенина Се Чувствува Многу Меки И

Косење најлон јаже ножици.Косилка за трева тример триаголник ролери квадратни.Трева тример главата нај

8 CMNail ритам форцепс Б : 12.4 CMProduct боја : црна / silver Product материјал : не ' рѓосувачки steel Recommended употреба : се Реш

Нови Тешки Завртка Слободни Назад Конектор : Нема повеќе грижи од назад кршење на конекторот за време на

Висок Квалитет На Платно Печатење.Bluetooth Безжична Јазик.Моќен Звук.Recharchable Батеријата.Голема Вредност.Зв

Вие нема да пропуштите опрема носење на оваа високоперформанси загрева ракавица изградена на висококв

Withstands високи притисоци и температури.Пакет Димензии : 4.0 H x 11.0 L x 8.0 W (инчи).Пакет Тежина : 1.309 фунти.Земја н

【 ГАРАНЦИЈА 】Ако не сте целосно задоволни од било која причина, ве молиме контактирајте со нас преку за

Потрајни од памук.Утешителот НЕ е ВКЛУЧЕН во сетот ✿【Она што Може да се Добие】1 ЦАР Bedspread 104"x 90" + 2 Перниц

Висок излез, висока ефикасност LED.Одржува 70% од почетното lumens на 100,000 часа.Водоотпорна висока температур

Ние активно се развијат нови производи нови применливи во областа на бизнисот, со фокус на квалитетот п

Едноставен дизајн, убава и дарежлив, го задржи елегантна декорација за вашиот дом.Лесен за употреба и ле

Оваа припејд паметен телефон е широка димензија обезбедува тоа добро се вклопува во вашите дланки за по

Sound MAGIC HP151 Полна Големина Слушалки се обезбедени со целосен сет на додатоци.Природни и верен со тесни и м

100% Полиестер Влакна ,Дише,Лесен.Големина (Без Еластична Бенд) : 20 * 15cm.Дише, Многу Удобно И Лесно Да Се Но

Изберете ја Вашата Картички (и Тим Групи).Тигар Шумата.100.000 огласи.Промоции Заштедите Пари.Star Wars Одење Мр

Со 1 прекинувач, кои можат да го контролираат USB излез, лесно и практично да работат 5.При инсталирањето, д

Топло Совети: Ако имате било какви прашања, или имате било какви предлози за нашите производи, слободно

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Ова е unpainted и unassembled пластични Статични комплет.Не се вклучуваат алатка , лепило , бој

DBL HORIZ ТРОЈНО НИЗА BLK GROMMET MNT.Centris Технологија овозможува непречено, fingertip навалување во сите правци.Екран

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

На ТВ модел може да се користи само како референца, ве Молиме проверете објект Боја, Големина, Количинат

Повеќе Usages : Овие нокти датотека алатки се погодни за нокти, ноктите, природни нокти, на доградба на акри

Scroll