Обновено
G. S Стоматолошки БАГЕРИ 125/126, Лажици 2,5 MM Двојно Заврши Ресторативна Нерѓосувачки Челик 3 Парчиња Инструменти Најдобар Квалитет

G. S Стоматолошки БАГЕРИ 125/126, Лажици 2,5 MM Двојно Заврши Ресторативна Нерѓосувачки Челик 3 Парчиња Инструменти

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 224.16

G. S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S СТОМАТОЛОШКИ БАГЕРИ 125/126, ЛАЖИЦИ 2,5 MM ДВОЈНО ЗАВРШИ РЕСТОРАТИВНА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 3 ПАРЧИЊА ИНСТРУМЕНТИ НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.Г.S СТОМАТОЛОШКИ БАГЕРИ 125/126, ЛАЖИЦИ 2,5 MM ДВОЈНО ЗАВРШИ РЕСТОРАТИВНА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 3 ПАРЧИЊА ИНСТРУМЕНТИ НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

БАГЕР 19 СТОМАТОЛОШКИ ИНСТРУМЕНТИ СТОМАТОЛОШКИ БАГЕР.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED

Wdl Багер #31 L ДЕ, Рачни Алатки Стоматолошки Инструменти.Направени Во Не ' Рѓосувачки Челик.Исто Како Слика

G S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S НОВИОТ БАГЕР 32 L СТОМАТОЛОШКИ ИНСТ

G S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S СТОМАТОЛОШКИ БАГЕРИ 63 / 64, ЛАЖИЦИ 1.

Тип На Производ : Професионална Здравствена Заштита.Пакет Димензии : 10.0 "L X 2.0" W X 6.0 " Х Земја На Потекло : П�

За отстранување на carioдентин.Опис на производот Сечење инструменти треба да се води остра.HuFriedy нуди ост�

G S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S 4 КОМПЈУТЕРИ SET ДВОЈНО ЗАВРШИ ЕНДО

G S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S СТОМАТОЛОШКИ ПРЕГЛЕД КОМПЛЕТ ОСН�

Стоматолошки Багер, Со Лажица.Се користи за да се отстрани carioдентин.Исто така се користи за резба компо�

Wdl Многу на 3 Компјутери Багер #31 L ДЕ, Рачни Алатки Стоматолошки Инструменти.Направени Во Не ' Рѓосувачки

Произведени од AISI 420 германски нерѓосувачки челик.Производот е во Согласност со ИСО 9001, CEКвалитет Марка,

Scroll