Обновено
HHF-1 Риба Форма Автомобил Фолија Филм Squeegee Прозорец Багра Алатка Автомобил Налепница Инсталирате Scraper на Карбонски Влакна Винил Заврши Домаќинство Cleaning Tool Luopan Авто?

HHF-1 Риба Форма Автомобил Фолија Филм Squeegee Прозорец Багра Алатка Автомобил Налепница Инсталирате Scraper

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1096.80

Производ : Прозорец багра алатка со бела гума ножот.Материјал : Гума,пластика.Големина : 163x85mm.Тежина : 30g.Производ : Прозорец багра алатка со бела гума blade Material : Гума,plastic Size : 163x85mm Weight : 30g Feature : На Squeegee е ре - дизајнирани со посигурни уретан сечилото прилог да се елиминира сечилото кинење оддалеченост од телото, како што беше честа појава во оригиналниот дизајн.На уникатен дизајн комбинира страшно прозорец багра squeegee сечилото од една страна кој може да се дојде до сите од слабо тешко да се постигне места, и посочи тешко картичка совет на други за влече назад скратува, chizling филм, итн.Примена : 1. Винил инсталирање алатки, градежни алатки, индустрија алатки, автомобил филм налепница покрие алатки колекции, авто автомобил стил, tools, window боја tools2. Прозорецот вода wiper алатка , Брзо Сушење Wiper Сечилото Squeegee, снег смена , мраз scraper од автомобил и motor3. Автомобил Возило Шофершајбната Прозорец За Перење Чистење На Автомобил Accessorie 4. Куќа, канцеларија чистење wiper tools5. Стариот филм и лепак removing6. Воздушен балон смена алатка за екран заштитник инсталација.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Високи перформанси, ги исполнува или го надминува ОЕМ стандарди, 100% тестирани пред превозот.USB кабел за �

Победник на Канадското Безбедно Пловењето Награда (CASB) за Најдобар Нов Безбедност на Производот.Намене�

Хари Потер Безбедност Фенер со Хогвортс сртот.Пластични фенер со метална рачка и кука.Фенер е 5.5" високи

Премиум Waterbed средството за смекнување на косата е Многу лесен за употреба.Само ја отвори и истурете во в

Пакет : Yes.Употреба : Клима Уред.Фреквенција : 433 MHz.Број на модел : клима уред Далечински Управувач.Безжичн

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Широко се користи и има стабилни перформанси.Висока точност и тоа може да ви обезбеди точни мерење резу�

ВИСОКА КОМПАТИБИЛНОСТ.Речиси сите GBA игри се поддржани.СИТЕ СПАСУВА ВИДОВИ ПОДДРЖАНИ, не ROMот амандман с

AV Кабел обезбедува композитен видео & аудио излез за гледање на ТВ / Монитор.Dock конектор приклучок дире�

1 Високо квалитетен материјал, безбедно и издржливи 2 Сите предмети биле тестирани 3 Игра касети само как

*Внимание : ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС во прв пат ако доби неисправни предмети; За 30 ден по датумот на

【2 Пакети Мека и погодна за сите бебе автомобил седишта,pushchair, шетач,чанта, бебе пелена торба, голф торба,

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Лесно Дрво Tools 4" дијаметар x 1" x 8 TPI Лесно Дрво Алатка прецизност ЦПУ машински алуминиумски faceplate.Доаѓа со

Тема Големина Метрички : PG9 Кабел со Дијаметар Мин : 4mm.Кабел со Дијаметар Max : 8mm.Кабел Жлезда Материјал : М

Pyro Колега Силикони е неутрален лек еластична силикони пломби што се согласува да БС 476 Дел 20 / EN136 Велика �

【Компатибилен Со НОВИ 2 DS XL / Нова 2 DS ЌЕ 】 FNGWANGLI Пластични Допир Специјалното Пенкало е наменета само за

100% Сосема нов / Добар квалитет.Изработени од Алуминиум.Лесно да се инсталира и чиста.Должина : 15cm, 20cm, 25cm,

Заврши 14Парче decal комплет дизајниран за максимална заштита покриеност и дигитално се намали за прецизн�

Се продава во пакување од 15 Дизајниран да се вклопуваат во slatwall лесно панели.Мора да биде вметната во slatw

Scroll