Обновено
GYZX 8/16pcs/set Multifuntional Нерѓосувачки Челик Помине Педикир Маникир Алатки Помине Clippers Поставите Домаќинство Анти-Поздравниот Ножици Колекции (Боја : Кафена)

GYZX 8/16pcs/set Multifuntional Нерѓосувачки Челик Помине Педикир Маникир Алатки Помине Clippers Поставите Домаќинство

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2313.84

Количина : 8/1 6pcs помине clipper комплет.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Големина : Ноктите Грижа Алатка Поставува.Функција : Висок квалитет на Нокти во Собата.Материјал : СТП+ ' Рѓосувачки Челик.Nrial : СТП+ Нерѓосувачки Steel Weight : 8pcs : 262g 16pcs : 291g Size : 16pcs : 165*226*28mm8pcs : 165*238*25mm Quantity : 8/1 6pcs помине clipper kit Material : Нерѓосувачки Steel Size : Ноктите Грижа Алатка Sets Function : Висок квалитет на Нокти Set Material : СТП+Нерѓосувачки Steel Package се Вклучени : Ноктите clippers setnotes : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3cm.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Чешлање Комплет за Мажи Жени Ноктот Ноктот Клип во Собата.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Мултифункционални грижа сет, ноктите clipper сет содржи 4 парчиња на ноктите и ноктот алатки за да ги исполн

Ергономски облик и не се лизга на зафат за безбедност и удобност.Максимална сечење сила со минимум прим

Ноктите Clippers Сет : На Clipper Сет содржи ноктот clipper и ноктот clipper, мали помине clipper одговара на вашиот нокт и

Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со пр

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

【Исклучителна Технологија】Направени од не ' рѓосувачки челик за да се обезбеди секој алатки се убави и

Тоа Содржи 13 парчиња на ноктите и ноктот алатки за три функции, вклучувајќи рака заштита,лицето за нега,

тоа се направи животот лесно.Jasonwork е компанија која се специјализира во маникир и педикир комплети за ма

Стави околу подобро да се чисти вашиот ноктите и да ги задржиме чиста и уредна [материјал опис]Метал[про

Така што секоја алатка може да ги извршуваат своите најдобри и ви трае со години.Маникир поставена доаѓ

Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секојдневна или пак со вас кога оди

Тоа го направи на професионални хируршки одделение од Нерѓосувачки Челик, кој овозможува безбедно стер

Мали и преносливо, лесно да се отвори.Богати бои, стилски и убави.Нано позлата, крстот гром прстен засилу

100% од Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Алатки : JASONWORK Маникир и Педикир алатки се направени од профе

Тие имаат различни производи да се изберат во зависност од вашите потреби.Ние се познати за добар квали

Нерѓосувачки челик се користи, овој маникир поставена е издржлив од исклучително направена.Леснозафат

Оваа помине clipper е направен од висококвалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Но

Добредојдени да ги споделат и повратни информации да ви обезбеди подобри услуги и производи.Улога : да в

Име На Производ : Убавина Нокти Во Собата.Пакување големина : 7 X11c M.Производ материјал : јаглероден челик.

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Рамна глава помине clippers, може да се помести напред и назад, продавница помине остатоци напред, чисти нок

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Scroll