Обновено
GAFeng 10 Малку Архитектонски Слика Рамка Калапи Рутер Малку Сет Формирање На Мелење Машина Дрво Алатка 1/2-Инчен Месо Тело

GAFeng 10 Малку Архитектонски Слика Рамка Калапи Рутер Малку Сет Формирање На Мелење Машина Дрво Алатка 1/2-Инчен

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 3599.76

C3 Микро-жито Волфрам Карбид Секачи.Се користи за рачно изработени врата или други машини.Цврст Челик, Прекалени Тела со Анти-Провизиите Дизајн.Индустриски квалитет рутер битови со високо-одделение за заварување, стабилен квалитет, висока ефикасност.Погоден за МДФ, цврсто дрво, честички одбор, иверица, дрвена врата рамки, дрвен прозорец рамки, кабинети и кутии, итн. 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : како што е прикажано на сл Спецификации : Материјал : Тело : Цврсти Појачани Челик Сечилото : Индустриски одделение микро зрна карбид месо тело со Дијаметар : 1/2" рутерот битови се сместен во дрвена кутија за лесно складирање, лесно да извршуваат задачи.Карактеристики : C3 Микро-жито Волфрам Карбид Секачи.Се користи за рачно изработени врата или други машини.Цврст Челик, Прекалени Тела со Анти-Провизиите Дизајн.Индустриски квалитет рутер битови со високо-одделение за заварување, стабилен квалитет, висока ефикасност.Погоден за МДФ, цврсто дрво, честички одбор, иверица, дрвена врата рамки, дрвен прозорец рамки, кабинети и кутии, итн.Количина : 1 Set (10 Pcs) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 10 Рутер Битови.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Ние продолжат да ги поддржуваат Капетан Хансен е наследство низ долга листа на firsttoпазар иновации разви

Пространа седиштето Седиште димензии : 18.5"W x 10"Г Splayed нозе обезбедува трајност за секојдневна употреба.Д�

Бејзбол Картичка.Како Нови.Висок Квалитет.Бесплатен Превозот.На бејзбол карта е тип на тргување картич�

Обезбедува изолација за агресивни риби, повредени, риба, мали риби, ракчиња, море clownfish, итн.Новороденче �

Miyuki Најлон Beading Тема за beading, beadwork, накит одлуки, капчиња и крпа ткаење.Оваа казна, но сепак силен beading тема

¡¾Small форма фактор пакет¡¿На MPXV7002 серија piezoresistive сензор во мала форма на фактор пакет (СОП) е напредна мо

[Компатибилен Модел] Специјално дизајнирани за Fitbit Обратно 3 / Fitbit Смисла Бендови.Лесен за заклучување в

ГОЛЕМИНА : 9 од 3 инчи и 0.12 инчи дебела.Долготраен акрилик материјал е лесен, но не е мало.ТРИДИМЕНЗИОНАЛН�

Креветчето Душек Подлога Совршено да се Вклопи : Мерки 28 x 52 x 5 инчи, се вклопува удобно врз било кој станд

ДИМЕНЗИИ И БОЈА Овој стандард индустриска лента е 1" (24 MM) во ширина и 30 ft во должина.Етикета произведувач

Најдобар Семејствоголемина Стискаш Шише : лесно Можете да го користите нашите пластични точење да се пр

70% Памук, 30% Полиестер.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Француски тери потење за години.Редов

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Модални, 5% Spandex.Се повлече На затвор�

ღ Идеална работа асистент : директорот стол е идеална работа асистент за beauticians и режисери, актери или п�

Категорија : Фанови, Термичка Управување, Термо Течност За Ладење, Греење).Mfr : Напредно Термички Решени

【IP68 ВОДООТПОРЕН】 : Заврши нуркање до 6.6 ft длабоко за 1 часа, совршен за подводни активности, како што се п

Star Smilez направи оралното здравје, забава.Стоматолошката модел има 4 чистење со забен конец локации кои се

Плоштад (shape) Бројот на Парчиња : 1 Седишта во висина на : 1 Димензии (Вкупно) : 19.25 Инчи (H) x 19 Инчи (W) x 19 Инчи (D)

Овој сет содржи 8 закачалки во сите 7 silken ткаенинаопфатени поместена закачалки 3 се offбела, 1 розова, 1 кафе

Оперативен Притисок : 0~10.2 kgf / cm2 (0~1.0 Mpa).Негативниот Притисок : 750mmhg (10 Torr).Температурата на работа Опсег : 0~6

Mfr : JULABO.Серија : PRESTO A45 Пакет : Големо.Дел Статус : Активен.Тип На Производ : Активен, Оборотните Чилер / Г

Scroll