Обновено
Yoaoo 1x ОЕМ Црна Impala Nameplate Амблем 3D Лого, Букви Значка Сјајни Замена за Гм Impala 22743583

Yoaoo 1x ОЕМ Црна Impala Nameplate Амблем 3D Лого, Букви Значка Сјајни Замена за Гм Impala 22743583

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 671.76

Пакет содржи : 1 грб(како на првата слика).Боја : Како на првата слика.Материјал : Направени од пластика.Големина на : на буквата "Е" големина е околу 1.1 инчи долг* 0.9 инчен високи.origianl големина.Лесно се инсталира : Доаѓа со лепило на грбот, само кора и се држи на вашето возило.ОЕМ Црна IMPALA Nameplate Легура Писмо Амблем Значка Сјајни за Гм IMPALA.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Амблемот Големина : 9 инчен x 3.5 инчен .Инсталација локација : Предна Решетка / Заден Дел.Амблемот Замена �

пакетот вклучува 3 еез,како frist слика.Направени со висок квалитет на АБС материјал.Големина : 9 3 / 4 инчи до

Импресивен изглед : 3 D покрена дизајн, не само тенка налепница!Совршено се Вклопуваат:се Прилагодите на

На писмото ќе остане во место на јасно превозникот.креирање ефективни позлата додатоци.Нема Штета Нави�

★ ГОЛЕМИНА 2.6 инчен должина * 2.2 инчен ширина ★ ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ 2 парчиња V10 Тритон Амблеми.Погоден за �

Водоотпорна заврши загарантирана.Амблемот е дизајниран да трае со години силно лепило е непроменета с�

Димензија : 7.5 инчен должина.Пакетот вклучува : 2x прв Значки.Материјал : Премиум Автомобилски ABS / PC.Прилож

Многу Висок Квалитет.Состојба : Нова.Брза Испорака 1pc emblemm Set3 D Купола Surface7 14 Долги x 3 14 Tall Black Писма на Хром

[[состојба : нова]] [[бренд : мерцедесбенц]] [[mpn : 2126803693]] [[sku : 2126803693]] [[име на производ : вистински мерцедесбен

УмреНамалување на винил налепница.Високи Перформанси ФРЛИЈА винил.Види ја нашата боја шема за сите бои

1 парче со висок квалитет 3 D метал сребро ограничен значка амблем.Универзална компатибилен со сите авто�

★ ГОЛЕМИНА 6.9 инчен должина ★ ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ 2 парчиња REDNECK ИЗДАНИЕ АВТОМОБИЛ АМБЛЕМИ 100% времетодок�

Хром метал амблем е 3½x2¼ инчи со кора & стап лепило може да се примени на било чиста рамна површина возил�

ЗА МОДЕЛИ БЕЗ DISTRONIC СЕНЗОР САМО!.Месеци со пломби лепак наместо оригиналниот Бенц ѕвезда.Високо сјајни cl

Карактеристики : Висок квалитет, 100% сосема нов.Димензија : За 14.4 cm x 2,2 см х 0.3 цм (5.67" x 0.87" x 0.12").Поставување �

Scroll