Обновено
JW Winco Чаша Полна Пластика, Најлон Ѕвезда Knob со Челик Прислушувани Insert, Навој Дупка, 5/16-18 Тема Големина x 35/64 Нишка Длабочина, 1-9/16 Глава Дијаметар (Пакување од 1)

JW Winco Чаша Полна Пластика, Најлон Ѕвезда Knob со Челик Прислушувани Insert, Навој Дупка, 5/16-18 Тема Големина

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2042.40

JW Winco е Ѕвезда knob со челик прислушувани insert, максимална отпорност на топлина од најлон пластични : 110 степен В, мат црна заврши стакло се полни најлон пластични материјали, цинк позлатен челични, леани-во прислушувани insert, 1-9/16" knob глава дијаметар, Ro HS согласност.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Машки конец ѕвезда копчиња се направени од bakelite, со добра цврстина и силни антистареењето способност.За

Машки конец ѕвезда копчиња се направени од bakelite, со добра цврстина и силни антистареењето способност.За

★Хексагонална ѕвезда во облик на контрола се справи со притисокот завртка knob, користење на оваа knob може

Главен Материјал : Пластика, Метал; Пакет Содржина : 5pcs x Стегање Knob.Име на производ : Стегање Knob; Тежина : 18

Име На Производ : Clamping Knob;Тип : Завртка За.Глава Дијаметар : 25мм / 1";Конец Должина : 45mm / 1.8".Навој Дијамета�

Тип : Надворешен Навој.Стандарди : Ro HS.Вкупна Должина : 2.83 во.База Кол (Во.) : 22mm.Тема Големина : 3 / 8"16...

Појавата на петокрака ѕвезда е погодна за затегнување, заклучување и прилагодување.Ние сме среќни да ви

【Димензија】глава дијаметар е приближно : 40mm / 1.57";Завртка должина : 15mm / 0.59" 【Карактеристики на производ�

★Хексагонална ѕвезда во облик на контрола се справи со притисокот завртка knob, користење на оваа knob може

Главен Материјал : Метал, Пластика; Пакет Содржина : 1 x Bakelite Knob.Име на производ : Bakelite Knob; Тежина : 16g.Главна�

Тежина : 136g; Име на Производ : Стегање Knob.Главен Материјал : Пластика,Метал; Пакет Содржина : 14 Pcs x Стегање K

Материјал : бела / Жолта цинк позлата / PP.Спецификации : M6 М8 Спецификации : На пример : М830 Навој дијаметар

Овие knob замена на делови се изработени од пластика и метал, кои се цврсти и издржливи,носатотпорни, и отп

Одлична замена за вашиот скршени еден со оваа Ѕвезда Knob.Завртка тип на дизајн за лесно се инсталира и со

Тема Големина : М8 x 50mm / 0.30 x 2.00 инчен(D*L); Глава Кол (Приближно) : 38mm / 1.47 инчен;Конец Теренот : 1.25 mm.Вкупна В�

Глава Дијаметар : 25мм / 0.94 инчен;Машки Конец Должина : 35mm / 1.37 инчен;Машки Навој Дијаметар : 5mm / 0.2 инчи�

Изработени од црна термопластични, черупка и навој гром во нерѓосувачки челик 1.4305; безбедност lanyard напр�

Име На Производ : Стегање Knob;Тип : Завртка За.Глава Дијаметар : 50mm / 2";Конец Кол : M10mm / 0.4".Вкупна Висина : 30мм

Изработени од црна термопластични, черупка и навој гром во нерѓосувачки челик 1.4305; безбедност lanyard напр�

97" ; Конец Должина : 40mm / 1.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи на мало боја разлика.57"; Навој Дијаме

Главната Боја : Црно, Златен Тон; Материјал : Метал, Пластика.Пакет Содржина : 1 x Стегање Knob; Име на Произво

【Сеопфатна База 】Некој ги користи оние рака копчиња како чадор рачка, можеби може да ги инспирира ваши�

Машки конец ѕвезда копчиња се направени од bakelite, со добра цврстина и силни антистареењето способност.За

Scroll