Обновено
Пишам Шише Колектор Преносни Писоар Со Четка & Влошки За во Болница/Home/Кампување & Патување - Со 1.6 Метри Долга Цевка & Капакот систем за Дренажа ноќ кеси (2000ML) 1121 (Голе?

Пишам Шише Колектор Преносни Писоар Со Четка & Влошки За во Болница/Home/Кампување & Патување - Со 1.6 Метри

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 817.92

Инка дренажа ноќ кеси Практичен за употреба.Тоа може да биде изолиран мирис. ●Урина детектор доаѓа со лесен-зафат рачка за лесен употреба.Инконтиненција грижа populations2. Инка дренажа ноќ кеси Безбедно и без мирис, еко-пријателски и издржливи.6 MBody Материјал : ЈП●Пакет се вклучени : 1 x Писоар●Погоден за : 1.Цевката и капакот може да се одвои за лесно чистење.▲ Ве молиме проверете ја доби пакет.Ако стварта е оштетена или изгубена, ние ќе го замениме за слободен, ве молиме не двоумете се да го купат.Дизајнот е разумен, и течење-доказ покрие дизајнот не се чувствуваат студ, за кога се користи, и тоа опфаќа урина за да се избегнат непријатности. ●Поклопецот може да се спречи чуден мирис од загадувачките на животната средина. ●Погоден за луѓето кои страдаат од парализа, изгореници, фрактура, влечење, хируршка нега и долгорочни врзани за кревет, не можат да се превртуваат.Нуркање долго distances Feedback : ▲се проценува дека времето за испорака е вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа, време на испорака е 15-30 дена.Уникатниот дизајн на овој писоар шише го прави сосема истури доказ и течење доказ.Лесно да се празни и чисти користење на домаќинство дезинфектанти кои.

Повеќе детали

Capacity:
2000ml
Catheter Length:
Approx.1.6 M
Body Material:
PE
●Package included:
1 x Urinal :
●Suitable for:
1.Incontinence care populations :
2.Bedridden patients, elderly care :
3.Diving long distances :
Feedback:
▲The estimated delivery time is your order, please contact us, we will contact you within 24 hours, delivery time is 15-30 days. :
▲ If you have any questions about our products, please do not hesitate to contact us. We promise that you will receive a full refund if the project has quality problems or do not like him. :
▲ Please check the package received. If the item is damaged or lost, we will replace it for free, please do not hesitate to buy it. :

Слични производи во категоријата

* Со почиста четка Преносни Mens Писоар За мажите кои страдаат мочниот меур истекување или уринарна инкон�

Повеќе домкако стил.Повисоки седишта висина поголема удобност.Атрактивни, економичен и лесно да се кор�

Име : Одметник Момче Писоар.Материјал : заштита на Животната средина ПП.Големина : 24*43cm Виси дизајн, висин

Scroll